Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Водитель-экспедитор с авто (грузоподъемностью 2,5-3 т)

 11 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Компания«Demix», в связи с расширением штата, приглашает в свою команду водителя-экспедитора.

Если Вы порядочный, внимательный и умеете общаться вежливо с клиентами — добро пожаловать в нашу команду!

Мы предлагаем: официальное трудоустройство, оплачиваемый больничный и отпуск, стабильную заработную плату, пятидневную рабочую неделю.

Вашими основными обязанностями будут: выполнение доставки товара клиентам компании (город и область), погрузочно-разгрузочные работы.

Если у Вас: права категории В, С, грузовой автомобиль грузоподъемностью 1,5−3т., есть опыт работы водителем-экспедитором, звоните.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору