Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Водитель-грузчик

8 000 грн.
  5 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Требования: Водитель-грузчик, экспедитор-грузчик для доставки продуктов питания по торговым точкам города с опытом работы и знанием ТТ. Права категории В, С ОБЯЗАТЕЛЬНО. Возраст желательно 22−40 лет. (Без опыта работы с доставкой продуктов просьба не беспокоить), предпочтительный район проживания Таирова, Черемушки, Фонтан, офис находиться на ул. Маршала Жукова

Условия работы: график работы с 8.00 до 17.00., шестидневка. Все дополнительные вопросы по тел.

Обязанности: Доставка и выгрузка продукции совместно с экспедитором по торговым точкам города, и области, развоз товара по собственным ТТ, доставка товара с завода и т. д.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору