Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Водитель-крановщик (автокрановщик)

8 000 грн.
 11 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:обов'язковий

Опис вакансії

СРОЧНО! Компании на постоянную работу требуется крановщик (КАМАЗ 16 тонник), работа по Днепропетровской области.

Требования:Опыт работы от 3-х лет; допуск к работе на автокранах.

Условия работы: Команда профессионалов, регулярная з/п, возможны иногда командировки по Днепр.обл. Объемов работы достаточно много.

Обязанности: Работа в бригаде по прокладке и устройству коммуникационных линий, а так же другие ремонтно-строительные работы.

Звоните по тел.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

 
↑ Вгору