Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Водитель-курьер cо своим авто

  4 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Требования: Наличие легкового автомобиля.Исполнительность, грамотная связаная речь, доброжелательность.

Условия работы: Режим с 9:00 до 18:00. Сб, Вс. -выходные.

Обязанности: Доставка и забор корреспонденции в определенном районе города. Четкое и оперативное выполнение поручений руководителей.

Расположение офиса — Пр. Гагарина 25 (2-я Фонтана).

Обязательно высылайте резюме.При отправлении резюме указывайте расход топлива вашего автомобиля, адрес проживания и обязательно уровень желаемой заработной платы.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору