Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Водитель на авто компании (Uber)

12 000 грн.
  5 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Официальный партнер UBERMIR Одесса приглашает на работу водителейна авто компании.

Требования: Наличие прав категории B. Стаж вождения от 3 лет. Отсутствие судимости. Возраст желательно от 23 лет. Опыт работы в такси приветствуется. Знание города Одесса. Опрятный и презентабельный внешний вид. Наличие смартфона для работы.

Обязанности: Перевозки пассажиров по городу. Вежливое отношение к пассажирам. Поддержания авто в чистоте. График работы сутки через сутки. Выполнение норматива.

Вы работаете на автомобиле компании. Обслуживание авто, мойка за счет компании.

ВАЖНО: бережное отношение к имуществу.


Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору