Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Водитель на грузовик кат. ВС

 11 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від п'яти років

Опис вакансії

Требования:Знание автомобиля, опыт работы, порядочность.

Условия работы: Гибкий график работы.

Обязанности: Следить за техническим состоянием автомобиля, т. е. вовремя сигнализировать о вероятных поломках, аккуратность и знание ттн.

Требуется водитель на мерседес 814 с холодильником для перевозки продуктов по городу и ближайшим областям. Без командировок. Работа под пломбой! Оформление. Частично или полностью.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору