Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Водители ( категория C, E ) в Германию (порт Гамбург)

Заблокована
 10 березня  Німеччина 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:обов'язковий

Опис вакансії

Требуются водители ( категория C, E ) для работы в Германии (порт Гамбург). 95 код, чип . Знание немецкого языка обязательно (уровень B1, B2) Трудоустройство официально на транспортное предприятие в Латвии. (Поможем оформить ВНЖ).
Зарплата 1800-2100 евро в месяц. Контакты; +37128307217 ( Латвия ) +4915737575749 (Германия) Viber, WhatsApp. E-mail ; отправить резюме

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору