Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Водій-кур'єр

Заблокована
 22 лютого  Київ 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від п'яти років
Графік роботи:плавуючий

Опис вакансії

Київське регіональне представництво Українського фонду соціальних інвестицій має термінову вакансію для водія-кур'єра із власним автомобілем. Функції, які покладаються на особу, що буде законтрактована: розвозка документів з/в офіс представництва та персоналу представництва на об'єкти Фонду у межах міста Київ. Крім наявності власного автомобілю та водійських прав, зацікавлена особа має бути зареєстрованою як ФОП (фізична особа-підприємць) 3-ї групи, із видом діяльності "надання кур'єрських послуг". Заробітна плата буде складатися із постійної фіксованої частини та виплати за здійснений кілометраж протягом місяця.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору