Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Врач стоматолог

Заблокована
 21 лютого  Київ 
Компанія: Сити Дент  (https://jobs.ua/company-siti-dent-419237) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Требования

Высшее медицинское образование по специальности стоматология, наличие сертификата специалиста, владение современными методиками реставраций, эндодонтического лечения (в т. ч. работа эндомотором), протезирования и профилактики стоматологических заболеваний, комплексное мышление, умение мотивировать на лечение. Приветсвуется ведение парадонтологического приема, желание развиваться и обучаться новым методикам терапевтического лечения.Условия работы: Современное оборудование, работа качественными материалами Европейских производителей, наличие эндомоторовОбязанности: обсуждаются в результате собеседования.Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору