Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Врач ультразвуковой диагностики

Заблокована
12 000 грн.
  9 липня  Київ 
Компанія: КЛІНІКА ОБРАЗЦОВА  (https://jobs.ua/company-klnka-obraztsova-414127) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від п'яти років
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Требования:

Работа врачом УЗД на постоянной основе в частном медицинском центре возле метро Ипподром. Работа посменная, выходные дни по графику.
Навыки - УЗД ОБП, урология, акушерство и гинекология, суставы, сосуды, молочная железа, щитовидная железа.
Специализация по УЗД , стаж работы не менее 5 лет навыки работе с ПК обязательны, приветствуется знание англ языка.Условия: Стабильная ЗП, чай, кофе, сладости в офисе, прекрасный коллектив, обустроенное рабочее место/, официальное трудоустройство

Показати контакти

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору