Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Web-программист Pyhton

39 000 грн.
 11 січня Вінниця 
Компанія:Место Холдинг  (https://jobs.ua/company-mesto-holding-110480) ( Всі вакансії)
Категорії:IT, WEB фахівці

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Мы ищем ведущего программиста в проект www.mesto.ua/. Если вы умеете грамотно распределять задачи в команде, быстро читать чужой код и у вас есть опыт работы в команде над проектами с использованием Django — присылайте свое резюме.

Зарплата от 1300$ до 1500$ — в зависимости от компетенции

Требования: — Идеальный список навыков: Python, Django, SQL, PostgreSQL, HTML, CSS, jQuery, Git, Nginx, uWSGI, South.

Личностные: — аналитический склад ума;— нестандартный подход к решению задач;— желание учиться и развиваться;— чувство юмора.

Условия работы: — профессиональная команда;— комфортный офис в центре;— стабильная и достойная заработная плата;— печеньки, корпоративы и т.д. и т.п. Будем рады видеть Вас в нашей команде!

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 VIP вакансії

↑ Вгору