UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Прийом на роботу

Прийом на роботу

запитання юристу по оформленню на роботу, сумісництво та ін.

Останні питання юристу:

Вероника (12 квітень 2023)

Добрый день. Стою на учете в центре занятости. Но нашла работу самостоятельно. Организация в которой собираюсь работать говорит, что ну будет меня трудоустраивать пока не снимусь с цента занятости. В центре занятости говорят, что организация должна меня трудоустроить и уже потом с документами о принятии на работу я могу сняться с центра занятости. Они даже обменялись телефонами и всё равно не пришли к согласию. Будущий работодатель говорит, что я должна сняться с центра занятости наврав что я уезжаю за границу или что-то такое. Не упоминая о том, что устраиваюсь на работу. Ибо это принцип и правила их организации. Кто прав, кто виноват? И как мне действовать в этом случае, чтобы я была сто процентов в законе. А то сейчас уйду с центра занятости, а работодатель откажет и я останусь ни с чем.

 Переглянути відповідь

Марія (15 червень 2022)

Відповідно Закону України "Про повну загальну середню освіту" керівник державного, комунального закладу загальної середньої освіти обирається на посаду за результатами конкурсу, що проводиться відповідно до вимог Закону та положення про конкурс, затвердженого засновником або уповноваженим ним органом (посадовою особою) (частина перша статті 39 Закону) 20.05.2022 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» (далі — Закон № 2259), яким внесено зміни до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» і врегульовано питання призначення на посади державної служби громадян України протягом воєнного стану. Прошу Вас надати наступну письмову інформацію: 1. Чи призначення на посаду директора закладу освіти без проведення конкурсу на час воєнного стану буде правильним? Як правильно здійснити призначення на посаду директора закладу освіти в умовах війни? 2. Чи правильне виконання обов’язків директора вакантної посади? Якщо так, то який термін призначення на виконання обов’язків вакантної посади максимальний?

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
2 з 38

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору