UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Скорочення / звільнення

Скорочення / звільнення

онлайн-консультація з питань звільнення і скорочення штату

Останні питання юристу:

Тетяна (30 червень 2019)

Добрый день! Мой вопрос: официально работаю, нахожусь в отпуске по уходу за ребенком до 3-х лет, моё предприятие ликвидировали, мне начислили 1кратное выходное пособие. С приказом об увольнении п.1ст.40 КзоТ ознакомили, но дату увольнения не указали, просто написали через 2месяца ( приказ 27.03.2019). Уволили 14.06.2019, но приказа я не видела( это со слов бухгалтерии) Узнала об увольнении 26.06.2019 со слов бухгалтера, у которой был приказ без моей подписи. 27.06.2019 ( после того как я подняла вопрос где моя трудовая, сказали по телефону приехать забрать 1. Правильно ли меня уволили, не трудоустроив при этом. 2. Правильно ли выплатили выходное пособие. 3. Могу ли я как декретчик получить деньги за несвоевременную выдачу трудовой. 4. По телефону это считается что они меня проинформировали забрать трудовую, какую дату в документах подписывать?

 Переглянути відповідь

Вікторія (20 червень 2019)

Добрий день. Прошу допомогти мені скласти повноваження голови правління ОСББ. Загальні збори переобрання членів правління в складі 3 чол., так як всі троє вирішили звільнитися, провели більше року назад. Ніхто нікого не переобрав, все так і залишилося, навіть протокол недооформлений принесла секретар. Всіх все влаштовує. Провели повторно загальні збори через два тижні - все рівно нічого не вирішили, сказали, що людей влаштовує керівництво, переобирать не будуть. Повідомив власникам, що тепер не є головою, а лише технічним керівником, адже відповідаю за все як юридична особа. Їм наплювать, нікого не цікавить, що працюю на громадських засадах, тобто безоплатно. Пройшов час , прийшлось виконувать роботи - затекла електрощитова, бо протік дах, постійно забивається каанлізація. Тобто в результаті тепер ще й правління фактично немає, що мені робити? Збираюся ще раз цієї осені спробувати звільнитися. Статут нашого ОСББ типовий з інтернету. Допоможіть будь-ласка, дайте пораду, як все-таки звільнитися, адже готова на все.

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
8 з 151

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору