UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше

інші запитання юристу, що не увійшли до основного рубрикатора розділу

Останні питання юристу:

Наталія (17 березень 2023)

У 1987 році я приїхала за направленням на роботу за фахом вчителем російської мови та літератури з повним тижневим навантаженням. У 2003 році у зв'язку з виробничою необхідністю мені дали ставку педагога-організатора, відповідно змешивши години російської мови та зарубіжної літератури. Офіційно мене не переводили на цю посаду, бо відповідного запису у трудовій книжці немає, а тому, що заступник директора НВР була пенсійного віку, а я в резерві керівних кадрів, це розумілося тимчасово. У цьому навчальному році в школі скасували години російської мови, а за станом здоров'я я не можу працювати педагогом-організатором. Чи можу я претендувати на повне тижневе навантаження, якщо частину годин зарубіжної літератури викладає новий заступник директора, яка прийшла значно пізніше (2000 р) на декретне місце вчителя початкових класів, потім працювала соціальним педагогом, а після скорочення цієї ставки була переведена на посаду вчителя зарубіжної літератури на неповну ставку. Фах за дипломом у заступника директора "українська мова та література". Кваліфікаційна категорія у нас однакова (вища), але я маю звання "Старший вчитель"

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
3 з 297

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору