UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше #18

Питання від Игорь ( 2 червень 2009):
У нас торговая фирма, много своих машин по доставке товара клиентам. Есть свой штат водителей. Должны ли водители каждый день перед выездом проходить мед. осмотр и получать допуск с рейсам? Каким нормативом это регулируется? Предусмотрена ли ответственность предприятия за несоблюдение данного норматива.

Ответ юриста ( 2 червень 2009) :

Все водители транспортных средств подлежат обязательным медицинским осмотрам. Основными нормативными документами, которые регулируют порядок организации и проведения предварительного (перед приёмом на работу) и периодических медицинских осмотров являются: • Положение про медицинский осмотр работников некоторых категорий, утверждённое приказом Минздрава от 31.03.94 г. №45. • Положение про медицинский осмотр кандидатов в водители и водителей транспортных средств, утверждённое приказом Минздрава и МВД от 05.06.2000 г. №124/345 (далее – Положение 124). Медицинский осмотр водителей транспортных средств проводится с целью определения их способности к безопасному управлению транспортными средствами. Он включает в себя: предварительные, периодические, ежесменные, передрейсовые и послерейсовые осмотры, а также внеочередные осмотры (подпункт 1.1. Положения №124). Ежесменный передрейсовый медицинский осмотр проводится для водителей транспортных средств до их выезда на смену. При выявлении признаков болезни на протяжении смены должен быть проведён послерейсовый медицинский осмотр. Внеочередному медицинскому осмотру подлежат водители по направлению собственника или должностного лица, которое отвечает за эксплуатацию транспортных средств, на основании медицинских данных про постоянное ухудшение здоровья водителя, которое препятствует безопасному управлению транспортным средством или при возникновении признаков заболевания, включенных в Перечень, утверждённого приказом Минздрава №2998. (Перечень заболеваний и недостатков, при которых лицо не может быть допущено к управлению транспортным средством, утверждённый приказом Минздрава Украины от 24.12.99 г. №299). Кроме вышеупомянутых видов медосмотров водители обязаны проходить: • первичные и периодические (1 раз в 2 года) наркологические осмотры (Постановление КМУ от 06.11.97 г. №1238 и приказ Минздрава от 28.11.97 г. №339); • первичные и периодические (1 раз в 2 года) психиатрические осмотры (постановление КМУ от 27.09.2000г. №1465 и приказ Минздрава от 12.01.2001 г. №13).

Інше, інші питання

    Марина (31 березень 2024)

    Добрый день. Мне осталось 12 месяцев до выхода на пенсию. Хочу поменять работу, при этом стать на учёт в центр занятости. Не отразится ли в будущем это на размер пенсии?

     Переглянути відповідь

    Світлана (26 березень 2024)

    Д.день! Норма робочого часу вчителя-дефектолога 18 годин на тиждень . Просимо вас надати нормативну-правову базу відпрацювання робочого часу вчителя-дефектолога, який працює в Медичній установі.

     Переглянути відповідь

    Наталія (25 березень 2024)

    Доброго дня. Державний заклад перебуває на стадії реорганізації шляхом приєднання до нової установи. Уже необхідно попереджати працівників про зміну умов праці та готувати штатний розпис для новоствореної установи. Підскажіть будьласка штатний розпис новоствореної установи повинен складатись лише з вакансій і через два місяці туди переводити людей чи зразу можна формувати штити з окладами персоналу, адже люди мають персональні надбавки і доплати, які значно впливають на фонд оплати праці затверджений штитним розписом? Дякую.

     Переглянути відповідь

    Ольга (15 березень 2024)

    Цікавить відповідь на таке питання. У грудні 2020 року отримала диплом магістра. У 2024 році атестуюся як вчитель початкових класів, але не маю курсів з підвищення кваліфікації за 2021 рік(за 2022 і 2023 роки маю 295 годин). Чи можу у такому випадку бути проатестована на II категорію?

     Переглянути відповідь

    Світлана (13 березень 2024)

    Доброго дня. На нашому підприємсві цех "А" з'єднують із цехом "Б" і утворюють цех із назвою "В". Посади фасувальник-пакувальник цеху "А" змінюються на посади фасувальник-пакувальник цеху "В". Як оформляти правильно: а) наказом про переведення на посаду в інший цех за згодою працівника (ч.1ст.32 КЗП) чи наказом про зміну назви цеху (без згоди працівника) (ч.2 ст.32 КЗП)?

     Переглянути відповідь

    Наталія (21 лютий 2024)

    Доброго дня! Чи може медична сестра ліцею суміщати виконання обов'язків вихователя по підвозу дітей? Та чи можна її тарифікувати як педагогічного працівника? Дякую.

     Переглянути відповідь

    Наталія (12 лютий 2024)

    Добрий день. Чи має право підприємство самостійно присвоїти ( раніше не було взагалі) робітникам розряди? При присвоєнні розрядів керуємось ДКХП. Якщо в ДКХП професія не розподіляється на розряди, як бути?

     Переглянути відповідь

    Наталія (12 лютий 2024)

    Добрий день. Плануємо присвоїти розряди робітникам підприємства. Чи маємо ми право самостійно присовїти розряди робітникам ? ( за погодженням з представником трудового колектива) розробити Положення про присвоєння розрядів , внести відповідні дані в колективний договір. створити комісію, взяти за основу при присвоєнні розрядів ДКХП . Якщо в ДКХП професія не розподіляється за розрядами . як бути?

     Переглянути відповідь

    Світлана ( 7 лютий 2024)

    Доброго дня Підкажіть, будь ласка, чи має право керівник державного підприємства ввести працівників в мінус по годинам( норма годин за квартал не буде відпрацьована) і заставити працівників писати заяви на свій рахунок. Дякую

     Переглянути відповідь

    Галина Пилипчук ( 9 січень 2024)

    Доброго дня.Скажіть будь ласка у мене диплом початкової школи чи маю право пройшовши курси, викладати у 10.11 класі.

     Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору