Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Туризм та спорт

Туризм та спорт: Резюме в Україні

Резюме 1-20 з 4533
Показати: 
Ctrl →
Стр. 1 з 227

Резюме категорії «Туризм і спорт».

Сектор туризму і спорту, незважаючи на кризи та інші негаразди економіки країни, проте живе, обслуговуючи своїх клієнтів. Відповідно і робота в цьому напрямку надання послуг також є.

Як і всюди, ринок праці сектора підносить випробування, адже там є постійна конкуренція серед претендентів. Однак професіонали потрібні скрізь, і будучи таким, кожен кандидат має шанси знайти вподобану роботу.

Одним з перших кроків у цьому напрямку є наявність грамотно складеного професійного резюме категорії «Туризм і спорт». Можливо, тренер фітнес-клубу, зуміє обійтися і без нього, показавши свої досягнення як у вигляді нагород, так і, скажімо, наочно. Але ось пошукачеві, що бажає попрацювати в продажах послуг або забезпеченні відпочинку замовника, правильне резюме менеджера з туризму просто необхідно.

Правильне резюме категорії «туризм і спорт»: що це?

Щоб зарекомендувати себе на подібній роботі, кандидату немає необхідності придумувати що-небудь неймовірне. Навіть без спеціальної освіти власники вміння спілкуватися з людьми і рекламувати свої послуги, цілком можуть претендувати на такі вакансії. Головне, щоб таке резюме було складено правильно.

Не думайте, мова не йде про якісь хитрощі. Наявність перерахованих вище якостей, так само як і вміння правильно їх презентувати - це більше талант, ніж техніка. Однак правильне оформлення, наприклад, резюме менеджера з туризму вже технічно допоможе примітити кандидатуру претендента.

Кілька простих правил, наведених нижче, легко зроблять ваше резюме коректним, професійним і виділяється серед шаблонних варіантів. Ось ці рекомендації:

  • адаптуйте своє резюме під конкретну вакансію;
  • позбудьтеся інформації, що не стосується майбутньої роботи;
  • кажучи про свої досягнення, приводите конкретику, відповідну реальності;
  • стежте за діловим стилем резюме і його розумним обсягом;
  • не використовуйте кліше у фразах;
  • пишіть грамотно;
  • додайте супровідний лист, що показує вашу зацікавленість даною компанією.
↑ Вгору