Аккаунт не активовано. Перевірте пошту . 

Статистика зарплат в Україні

Кожна компанія, незалежно від кількості співробітників, сфери діяльності або форми установи, стикається з необхідністю оформлення, ведення і збереження кадрової документації. У кожного кадровика повинен бути складений і затверджений для внутрішнього користування ряд кадрових документів - накази, положення, табелі та інше 

Для того, щоб спростити ведення кадрового обліку і максимально оптимізувати витрачений на нього час, скористайтеся вже готовими бланками кадрового обліку, розміщеними в даному розділі.

Заробітна плата в

* Природно, дані дуже усереднені і, можливо, не є відображенням реальної картини рівня зарплат для того або іншого міста. Але вони можуть послужити опорою і відправним пунктом як для HR-фахівців при формуванні рівня доходу нових співробітників, так і для активних шукачів, які хочуть максимально вигідно продати свої знання і досвід майбутньому роботодавцю.

Вся статистика заробітних плат розбита на дві категорії - середній рівень по вакансіях і по резюме. На жаль, по деяких з позицій таблиці ми не змогли знайти реальних рівнів заробітної плати, але в майбутньому обов'язково це виправимо, підкріпивши дані з інтернету друкованими виданнями з працевлаштування та статистикою від кадрових і рекрутингових агентств України.

↑ Вгору