UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Тернопільський національний економічний університет

Тернопільський національний економічний університет

Поставити питання

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11

Телефон/факс: (0352) 47-50-60; 47-50-63

Сайт: www.tneu.edu.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Сьогодні Тернопільський національний економічний університет — це багатогалузевий навчальний науковий комплекс, який об’єднує 10 факультетів і 3 інститути, що готують фахівців за 9 напрямами, 22 спеціальностями, 46 спеціалізаціями, Факультет довузівської, післядипломної та магістерської підготовки, Центр європейських і міжнародних студій, 79 кафедр, докторантура, аспірантура, навчально-консультаційні центри. Основна база Університету знаходиться в 11 навчально-лабораторних, 3 спортивних, 3 господарсько-допоміжних спорудах та 5 гуртожитках. Важливими структурними підрозділами Тернопільського національного економічного університету є Будинок культури, Музей історії університету і господарства краю, Науково-дослідний центр історії грошей, Центр фізичної культури, видавництво «Економічна думка», бібліотека електронних ресурсів. Студенти ТНЕУ мають доступ до електронних бібліотек Великої Британії, Орхуської школи бізнесу (Данія).

Форми навчання: - денна; - заочна; - дистанційна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - міжнародного бізнесу і менеджменту; - обліку та аудиту; - фінансів; - економіки та управління; - банківського бізнесу; - аграрної економіки та менеджменту; - комп'ютерних інформаційних технологій; - юридичний; - економіки і менеджменту інвестицій.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники особисто подають у приймальну комісію заяву, у якій зазначають факультет (інститут), галузь знань (обраний напрям підготовки та професійну орієнтацію), форму навчання та джерела фінансування. До заяви додаються: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її копію, завірену в установленому порядку); - 6 фотокарток розміром 3х4 см; - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти. Вступник подає за власним бажанням оригінали або копії, завірені в установленому порядку; - копію довідки державної податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи-платника податку (при вступі на денну форму навчання).

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Документи на денну форму навчання приймаються з 16 червня по 15 липня. На заочно-дистанційну форму навчання документи приймаються: з 1 квітня по 23 серпня - на навчання на договірній основі; з 1 квітня по 15 липня - на навчання за держзамовленням.

Додаткова інформація: Для вступу на напрями "Міжнародна економіка" та "Менеджмент" необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на напрями "Право" та "Соціальна робота" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства. Для вступу на напрями "Маркетинг", "Облік і аудит", "Фінанси і кредит", "Економіка підприємства", "Управління персоналом та економіка праці", "Документознавство та інформаційна діяльність", "Економічна кібернетика", "Комп’ютерна інженерія", "Програмна інженерія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


Часто шукають

↑ Вгору