Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Львівський державний університет внутрішніх справ

Львівський державний університет внутрішніх справ

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Форма власності: державна

Додаткова інформація: Львівський державний університет внутрішніх справ - базовий вищий навчальний заклад МВС України у Західному регіоні держави. В університеті впроваджено кредитно-модульну систему, яка функціонує на основі розробленого і затвердженого Положення про цю систему. Вона заохочує курсантів і студентів до постійної праці над вивченням навчальних предметів, випрацьовує у них самостійність, дисциплінованість, цілеспрямованість. Львівський державний університет внутрішніх справ має значну матеріальну базу у м. Львові та с. Верещиця Яворівського району Львівської області (навчально-тренувальний центр "Верещиця", розташований на площі 23 га, де створена автономна інфраструктура, що повністю забезпечує організацію навчання і проживання курсантів та слухачів). Умови навчання і виховання в університеті, створені з врахування сучасних вимог, сприяють формуванню кваліфікованих фахівців-юристів, офіцерів міліції, здатних забезпечити правовий захист громадян України.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - з підготовки слідчих; - економічної безпеки; - кримінальної міліції; - економічний; - психології; - юридичний; - заочного та дистанційного навчання працівників органів внутрішніх справ.

Рівень акредитації: IV

Адреса: м. Львів, вул. Городоцька, 26

Телефон/факс: (032) 233-2434, 78-25-22, 233-1119

Сайт: www.lvduvs.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники особисто подають заяву про вступ до університету, у якій вказують напрям підготовки (спеціальність), форму навчання. До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або завірену у ВНЗ або нотаріусом копію); - 6 фотокарток за розміром 3х4 см; - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал або завірену копію); - інші документи можуть бути подані вступником, якщо він претендує на пільги, встановлені законодавством України, в терміни, визначені для подання документів.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів на денну форму навчання розпочинається за 30 днів до початку проведення конкурсу та вступних випробувань і завершується 22 липня 2008 року о 17–ій годині. За наявності вакантних місць прийом документів може бути продовженим за рішенням приймальної комісії до 25 серпня поточного року. Прийом документів та сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти на заочну форму навчання за кошти фізичних (юридичних ) осіб розпочинається не раніше ніж за 30 днів до початку вступних випробувань. Терміни визначаються Приймальною комісією (в залежності від конкурсу). Зарахування проводиться не пізніше ніж через 10 днів після закінчення вступних випробувань.

Додаткова інформація: Для вступу на факультет з підготовки слідчих, юридичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства. Для вступу на факультет кримінальної міліції необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства або біологія. Для вступу на факультет економічної безпеки необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства або математика. Для вступу на факультет психології необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія. Для вступу на економічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору