Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вакансії
 3. Естонія

Робота в Естонії. Пошук вакансій

Вакансії 1-3 з 3
Показати: 
 • Сварщик MIG/MAG  45 000 грн.
   Гаряча
  Освіта:  середньо-спеціальна Досвід роботи: обов'язковий Графік роботи: повний робочий день

  Сварщик

  Требования:

  • опыт работы

  . соответствующее образование

  • биометрический...

 •  Гаряча
  Освіта: середня Досвід роботи: від року Графік роботи: повний робочий день

  Требуется сварщик ММА 111, сварка газовых труб!

  Требования:

  - биометрический...

 • Слесарь  30 000 грн.
   Гаряча
  Освіта: середня Досвід роботи: від року Графік роботи: повний робочий день

  На работу в Эстонию требуются слесаря!

  От нас:

  официальное...

Пошук роботи в Естонії - поради експертів

Працевлаштування в невеликому місті (районному центрі або місті обласного значення) завжди має свою специфіку. Чим ринок праці в невеликих містах відрізняється від працевлаштування в обласних центрах? Розглянемо на прикладі міста Естонія:

Спосіб пошуку інформації.

Часто знайти роботу в Естонії, простіше і швидше через знайомих (чого, наприклад не скажеш про пошук роботи в Сумах і інших великих містах). Оскільки це невелике місто, де всі один одного знають, вакансії в Естонії, в більшості випадків закриваються знайомими і друзями роботодавця.

Також звертайте увагу на пропозиції роботи з інших міст, які розташовані поблизу.

Джерела вакансій і резюме.

Пошук роботи в Естонії в 70% випадків здійснюється через місцеві джерела інформації про вільні вакансії - районних газетах, оголошеннях на стовпах, місцевому телебаченню і т.д. Але це стосується місцевих роботодавців.

Якщо ж пропонується робота в Естонії від мережевої компанії (наприклад, відкривається супермаркет з всеукраїнської мережі або філія заводу з Тернополя, Хмельницького тощо), то менеджер по персоналу, не володіючи даними про газети і телеканали району, публікує вакансії в Естонії на інтернет-сайтах з працевлаштування.

Місцевий центр зайнятості

Для невеликих міст центр зайнятості відіграє куди більш значущу роль в пошуку роботи, ніж аналогічна установа в Тернополі, Хмельницькому, Полтаві та інших, більших містах.

Вся справа в тому, що в великому місті роботодавці практично не подають дані про вакантні місця в компанії, тому що не хочуть додаткової мороки зі звітами для державної служби зайнятості (хоча це є порушенням законодавства України).

У містах районного значення робота подається роботодавцями в центр зайнятості в обов'язковому порядку.

Все одно знайти роботу в Естонії не вдалося...

Якщо так сталося, що протягом тривалого періоду вам так і не вдалося успішно знайти роботу в Естонії, подивіться на це питання по-іншому - може це знак, що пора починати свою справу? Адже все, що на старті необхідно - це прорахувати рентабельність, зареєструвати свою юридичну особу або ФОП і вперед - до мрії і фінансової незалежності.

І цілком можливо, що через деякий час ви вже будете здивовані не тим, як знайти роботу, а будете підбирати персонал, переглядаючи резюме в Естонії та інших прилеглих міст.

Вдалого пошуку роботи!

↑ Вгору