Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вакансії
 3. Словакія

Робота в Словакії. Пошук вакансій

Вакансії 1-5 з 5
Показати: 
 • Освіта: середня Досвід роботи: не вимагається Графік роботи: повний робочий день

  Быстрое трудоустройство в Словакии с разрешением на сезонную работу по биометрическому паспорту.

  ...

 • Освіта: не має значення Досвід роботи: не вимагається Графік роботи: повний робочий день

  Трудоустройство по рабочей визе или биометрическому паспорту

  Требования к кандидатам:

  • Отличное физическое и...

 • Тракторист  24 000 грн.
  Освіта: середня Досвід роботи: від двох років Графік роботи: повний робочий день

  Вимоги:

  • наличие предыдущего опыта подобных работ от года
  • наличие прав на управление трактором
  • НАЛИЧИЕ...
 • Освіта: середня Досвід роботи: обов'язковий Графік роботи: повний робочий день

  Требования: трудолюбие, универсальность, готовность исполнять любую порученную работу. НАЛИЧИЕ АПОСТИЛИРОВАННОГО ДОКУМЕНТА ОБ...

 • Освіта: середня Досвід роботи: обов'язковий Графік роботи: повний робочий день

  Требования: трудолюбие, универсальность, готовность исполнять любую работу. НАЛИЧИЕ АПОСТИЛИРОВАННОГО ДОКУМЕНТА ОБ ОБРАЗОВАНИИ И...

 • Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

  Створити резюме

Пошук роботи в Словакії - поради експертів

Працевлаштування в невеликому місті (районному центрі або місті обласного значення) завжди має свою специфіку. Чим ринок праці в невеликих містах відрізняється від працевлаштування в обласних центрах? Розглянемо на прикладі міста Словакія:

Спосіб пошуку інформації.

Часто знайти роботу в Словакії, простіше і швидше через знайомих (чого, наприклад не скажеш про пошук роботи в Сумах і інших великих містах). Оскільки це невелике місто, де всі один одного знають, вакансії в Словакії, в більшості випадків закриваються знайомими і друзями роботодавця.

Також звертайте увагу на пропозиції роботи з інших міст, які розташовані поблизу.

Джерела вакансій і резюме.

Пошук роботи в Словакії в 70% випадків здійснюється через місцеві джерела інформації про вільні вакансії - районних газетах, оголошеннях на стовпах, місцевому телебаченню і т.д. Але це стосується місцевих роботодавців.

Якщо ж пропонується робота в Словакії від мережевої компанії (наприклад, відкривається супермаркет з всеукраїнської мережі або філія заводу з Тернополя, Хмельницького тощо), то менеджер по персоналу, не володіючи даними про газети і телеканали району, публікує вакансії в Словакії на інтернет-сайтах з працевлаштування.

Місцевий центр зайнятості

Для невеликих міст центр зайнятості відіграє куди більш значущу роль в пошуку роботи, ніж аналогічна установа в Тернополі, Хмельницькому, Полтаві та інших, більших містах.

Вся справа в тому, що в великому місті роботодавці практично не подають дані про вакантні місця в компанії, тому що не хочуть додаткової мороки зі звітами для державної служби зайнятості (хоча це є порушенням законодавства України).

У містах районного значення робота подається роботодавцями в центр зайнятості в обов'язковому порядку.

Все одно знайти роботу в Словакії не вдалося...

Якщо так сталося, що протягом тривалого періоду вам так і не вдалося успішно знайти роботу в Словакії, подивіться на це питання по-іншому - може це знак, що пора починати свою справу? Адже все, що на старті необхідно - це прорахувати рентабельність, зареєструвати свою юридичну особу або ФОП і вперед - до мрії і фінансової незалежності.

І цілком можливо, що через деякий час ви вже будете здивовані не тим, як знайти роботу, а будете підбирати персонал, переглядаючи резюме в Словакії та інших прилеглих міст.

Вдалого пошуку роботи!

↑ Вгору