Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Тернопільський інститут Міжрегіональної академії управління персоналом

Тернопільський інститут Міжрегіональної академії управління персоналом

Рівень акредитації: IV

Форма власності: приватна

Адреса: м. Тернопіль, вул. Текстильна, 18

Телефон/факс: (0352) 430-894, (0352) 520-047

Сайт: vk.com/club20802896

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Свою історію Тернопільський інститут МАУП веде з 1998 року, коли почав працювати Регіональний науково-консультаційний центр відкритої освіти МАУП. З метою розширення та організації високоякісної багаторівневої системи безперервної освіти управлінського персоналу в різних напрямках та сферах діяльності РНЦВО стає відділенням Хмельницького інституту МАУП. 01 березня 2001 року на підставі рішення Зборів акціонерів акціонерного товариства закритого типу "Міжрегіональна Академія управління персоналом", протокол від 5 січня 2001 року №2 була створена Тернопільська філія МАУП. Створення Філії було підтримано Тернопільською обласною Радою, Тернопільською міською Радою, Тернопільським обласним центром зайнятості, обласним управлінням освіти та науки Тернопільської ОДА. 17 листопада 2005 року Тернопільську філію Міжрегіональної Академії управління персоналом перейменовано на Тернопільський інститут МАУП, що стало потужним стимулом до подальшого зростання. 12 років очолює Тернопільський інститут Петро Петрович Муравка, кандидат економічних наук, дійсний член МКА, нагороджений золотою медаллю МКА "За ефективне управління". В Інституті функціонує три кафедри: менеджменту, економіки і підприємництва, гуманітарних дисциплін та юридичних дисциплін, які здійснюють підготовку висококваліфікованих спеціалістів. Навчання студентів у Тернопільському інституті забезпечується 35 науково-педагогічними працівниками, серед яких: 1 доктор наук, 20 кандидатів економічних, історичних, юридичних, психологічних, філологічних наук; 11 викладачів та старших викладачів, 3 аспіранти та пошукувачі, які працюють на постійній основі та за сумісництвом.

Форми навчання: денна, заочна, дистанційна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: бакалавр, спеціаліст

Перелік факультетів: - правознавство; - облік і аудит; - фінанси і кредит; - управління персоналом та економіка праці

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: є

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень або документ про базову загальну середню освіту) і додаток до нього; - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал) з предметів, що відповідають переліку вступних випробувань, визначених Приймальною комісією Академії; - копію паспорта; - копію ідентифікаційного коду. - медичну довідку за формою 086-У (оригінал та копію); - шість фотокарток розміром 3х4 см; - копію приписного посвідчення (для денної форми навчання); - копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові - завірену у встановленому порядку

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: 28 листопада 2012

Додаткова інформація: За період існування Тернопільського інституту випущено близько 1600 фахівців. Тут готують бакалаврів і спеціалістів на денній, заочній та дистанційній (з використанням мультимедійних технологій) формах навчання. В Тернопільському інституті МАУП також можна здобути другу вищу освіту, якщо людина бажає змінити професію, перейти на іншу роботу, відкрити власну справу. Навчання в Тернопільському інституті МАУП здійснюється за ефективними сучасними методиками. Програми розроблено з врахуванням останніх досягнень науки. Впроваджено рейтингову європейську систему оцінювання знань студентів. Багаторівнева система освіти дає можливість продовжити навчання з будь-якого базового рівня. Студенти Тернопільського інституту МАУП беруть активну участь у Всеукраїнських олімпіадах. Також студенти Тернопільського інституту МАУП займаються науковою роботою, беруть участь у Всеукраїнських студентських науково-практичних конференціях, де гідно показують свої знання.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору