Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Хмельницького. Менеджери середньої ланки

ВНЗ Хмельницького. Менеджери середньої ланки

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Університет економіки і підприємництва

  Адрес: м. Хмельницький, Львівське шосе, 51/2

  Факультети - економіка підприємства; - облік і аудит; - фінанси і кредит; - менеджмент.

 • Хмельницький національний університет

  Адрес: м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11

  Факультети - економічний; - бізнесу; - менеджменту; - гуманітарно-педагогічний; - міжнародних відносин; - інженерної механіки; - прикладної математики та комп'ютерних технологій; - технологій і дизайну; - телекомунікаційних систем; - комп'ютерних систем та програмування.

 • Подільський державний аграрно-технічний університет

  Адрес: Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Шевченка, 13

  Факультети - біотехнологічний; - ветеринарної медицини; - інститут агротехнологій; - інститут бізнесу і фінансів; - інститут механізації та електрифікації сільського господарства.

Якщо вам потрібен персонал розміщуйте безкоштовно вакансію на сайті!

Додати вакансію

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору