Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ВНЗ Хмельницького. Офісний персонал, HR

  ВНЗ Хмельницького. Офісний персонал, HR

  Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

  Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

  • Хмельницький інститут соціальних технологій Міжнародного університету розвитку людини "Україна"

   Адрес: м. Хмельницький, вул. Толбухіна, 2

   Факультети  Соціально-гуманітарний: - здоров'я людини; - соціальна робота; - психологія; - фінанси і кредит. Відділення підготовки молодших спеціалістів: - видавнича справа та редагування; - правознавство.

  • Хмельницький університет управління та права

   Адрес: м. Хмельницький, вул. Театральна, 8

   Факультети - право; - менеджмент.

  • Хмельницький національний університет

   Адрес: м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11

   Факультети - економічний; - бізнесу; - менеджменту; - гуманітарно-педагогічний; - міжнародних відносин; - інженерної механіки; - прикладної математики та комп'ютерних технологій; - технологій і дизайну; - телекомунікаційних систем; - комп'ютерних систем та програмування.

  • Подільський державний аграрно-технічний університет

   Адрес: Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Шевченка, 13

   Факультети - біотехнологічний; - ветеринарної медицини; - інститут агротехнологій; - інститут бізнесу і фінансів; - інститут механізації та електрифікації сільського господарства.

  • Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

   Адрес: Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Огієнка, 61

   Факультети - педагогічний; - фізичної культури; - історичний; - української філології та журналістики; - іноземної філології; - корекційної та соціальної педагогіки і психології; - фізико-математичний; - природничий; - економічний; - військової підготовки; - військовий коледж сержантського складу

  Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

  ↑ Вгору