Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ВНЗ Хмельницького. Служба безпеки, охорона

  ВНЗ Хмельницького. Служба безпеки, охорона

  Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

  Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

  • Військово-інженерний інститут при Подільському державному аграрно-технічному університеті

   Адрес: Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Гагаріна, 56

   Факультети - бойове застосування та управління діями підрозділів Сухопутних військ; - бойове застосування та управління діями інженерно-саперних підрозділів; - застосування та управління діями переправочно-десантних та понтонно-мостових підрозділів; - застосування та управління діями механізованих підрозділів Сил Цивільної оборони; - застосування та управління діями інженерних підрозділів Сил Цивільної оборони для знешкодження боєприпасів.

  • Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

   Адрес: м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46 (в/ч 9960)

   Факультети спеціальності: - "Охорона та захист державного кордону"; - "Оперативно-службова діяльність та управління діями прикордонних підрозділів (частин, з'єднань)"; - "Правоохоронна діяльність"; - "Переклад"; - "Автомобілі та автомобільне господарство"

  Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

  ↑ Вгору