Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Хмельницького. Служба безпеки, охорона

ВНЗ Хмельницького. Служба безпеки, охорона

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Військово-інженерний інститут при Подільському державному аграрно-технічному університеті

  Адрес: Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Гагаріна, 56

  Факультети - бойове застосування та управління діями підрозділів Сухопутних військ; - бойове застосування та управління діями інженерно-саперних підрозділів; - застосування та управління діями переправочно-десантних та понтонно-мостових підрозділів; - застосування та управління діями механізованих підрозділів Сил Цивільної оборони; - застосування та управління діями інженерних підрозділів Сил Цивільної оборони для знешкодження боєприпасів.

 • Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

  Адрес: м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46 (в/ч 9960)

  Факультети спеціальності: - "Охорона та захист державного кордону"; - "Оперативно-службова діяльність та управління діями прикордонних підрозділів (частин, з'єднань)"; - "Правоохоронна діяльність"; - "Переклад"; - "Автомобілі та автомобільне господарство"

Якщо вам потрібен персонал розміщуйте безкоштовно вакансію на сайті!

Додати вакансію

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору