Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Криму. WEB-спеціалісти

ВНЗ Криму. WEB-спеціалісти

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Ялтинський університет менеджменту

  Адрес: АР Крим, м. Ялта, вул. Руданського, 8

  Факультети - менеджмент організацій і адміністрування; - фінанси та кредит; - облік і аудит; - програмне забезпечення систем; - екологія та охорона навколишнього середовища; - переклад (англійська та німецька мови)

 • Південно-Український інститут при Національному технічному університеті України "КПІ"

  Адрес: АР Крим, м. Сімферополь, вул. Ялтинська, 4, корп. А, к. 219

  Факультети - інтелектуальні системи ухвалення рішень; - переклад; - електротехнічні системи електроспоживання; - менеджмент організацій; - менеджмент зовнішньоекономічної діяльності; - маркетинг; - адміністративний менеджмент; - бухгалтерський облік; - облік і аудит.

 • Сімферопольська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"

  Адрес: АР Крим, м. Сімферополь, вул. Московська, 12.

  Факультети - програмне забезпечення автоматизованих систем; - експлуатація систем обробки інформації і ухвалення рішень; - документознавство і інформаційна діяльність; - соціальна робота; - українська мова і література.

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору