Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ВНЗ Криму. WEB-спеціалісти

  ВНЗ Криму. WEB-спеціалісти

  Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

  Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

  • Ялтинський університет менеджменту

   Адрес: АР Крим, м. Ялта, вул. Руданського, 8

   Факультети - менеджмент організацій і адміністрування; - фінанси та кредит; - облік і аудит; - програмне забезпечення систем; - екологія та охорона навколишнього середовища; - переклад (англійська та німецька мови)

  • Південно-Український інститут при Національному технічному університеті України "КПІ"

   Адрес: АР Крим, м. Сімферополь, вул. Ялтинська, 4, корп. А, к. 219

   Факультети - інтелектуальні системи ухвалення рішень; - переклад; - електротехнічні системи електроспоживання; - менеджмент організацій; - менеджмент зовнішньоекономічної діяльності; - маркетинг; - адміністративний менеджмент; - бухгалтерський облік; - облік і аудит.

  • Сімферопольська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"

   Адрес: АР Крим, м. Сімферополь, вул. Московська, 12.

   Факультети - програмне забезпечення автоматизованих систем; - експлуатація систем обробки інформації і ухвалення рішень; - документознавство і інформаційна діяльність; - соціальна робота; - українська мова і література.

  Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

  ↑ Вгору