Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Вінниці. Різне

ВНЗ Вінниці. Різне

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Вінницький національний аграрний університет

  Адрес: м. Вінниця, вул. Сонячна, 3

  Факультети - агрономічний; - менеджменту; - механізації сільського господарства; - економіки підприємства; - технології виробництва і переробки продукції тваринництва.

 • Донецький національний університет

  Адрес: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21

  Факультети - біологічний; - економічний; - історичний; - іноземних мов; - математики та інформаційних технологій; - фізико-технічний; - філологічний; - хімічний; - юридичний

 • Вінницький соціально-економічний інститут Університету "Україна"

  Адрес: м. Вінниця, вул. Червоноармійська, 1

  Факультети - правознавство; - психологія; - документознавство та інформаційна діяльність; - соціальна робота; - здоров я людини (фізична реабілітація); - фінанси і кредит; - облік і аудит; - менеджмент

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору