Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в Bisseti в Мукачеве

  Bisseti

   ЗаблокированаАгентство Проверено
  На сайте с 15 декабря 2022

  Описание компании

  Bisseti — команда експертів у Talent Sourcing, які закривають навіть найскладніші технічні позиції у сфері IT та креативні позиції у сфері digital marketing більш ніж 10 років.

  Ми працюємо з IT-компаніями незалежно від специфіки (продукти, аутсорси, R&D центри та стартапи). Формуємо core team з нуля та шукаємо таланти для вже існуючих команд.

  ✔ Робимо більше, ніж необхідний мінімум, завдяки експертизі команди як у рекрутингу, так і у HR. Дамо поради по створенню EVP вакансії, підкажемо як можна зменшити плин кадрів та закриэмо повний цикл ректутингу.
  ✔ Працюємо навіть з вакансіями “з зірочкою”. Наші рекрутери точно не порадять іти на джоб сайт, а допоможуть знайти класного спеціаліста з обмеженим бюджетом або складним стеком.
  ✔ Наш пріоритет — не просто закрити вакансію, а провести серію глибинних інтервʼю та знайти того, з ким буде “метч” не лише за софт та хард скілс, а й за цінностями.
  ✔ Швидкий рекрутинг, завдяки базі з 50 000+ кандидатів, які вже пройшли прескріни, аби ви могли економити на простої проєкту.
  ✔ Ми проводимо технічні інтервʼю та надаємо записи з таймкодами партнеру. Економія часу, якщо ви не хочете чи не можете бути присутніми на інтервʼю, а також, якщо ви відкриваєте новий напрямок у компанії.

  Лицензия: 78.10
  Показать контакты

  Вакансии в Bisseti


  Часто ищут

  ↑ Наверх