RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации

Публикации о работе в Украине

Страница 1 из 1393

«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

 • Безкоштовне розміщення вакансій та цікаві знижки на сайті Jobs.ua

  5 февраля 1827

  Для наших Кращих Роботодавців!

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається

  22 декабря 2023 1803

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua

  22 декабря 2023 1571

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі

  21 декабря 2023 1407

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення

  19 декабря 2023 1802

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.

 • Що таке піраміда Франкліна та як її використовувати у роботі та житті

  17 декабря 2023 1176

  Навчившись застосовувати принципи піраміди Франкліна, ви зможете ефективніше виконувати робочі завдання, а також побачити ваш кар’єрний шлях і здобутки в перспективі. Пропонуємо в статті детальніше познайомитися з пірамідою Франкліна і її використанням у роботі та житті.

 • Мотиваційний лист на роботу чи навчання: як правильно написати

  15 декабря 2023 1429

  Перевага мотиваційного листа полягає в тому, що цей документ створюється у довільній формі. Але водночас створення листа на роботу чи навчання може виявитися справжнім головним болем. Отже, як правильно написати такий лист? Як зацікавити своїм листом роботодавця чи приймальну комісію університету?

 • Стрес-менеджмент: як оцінити ефективність заходів HR-команди

  14 декабря 2023 1166

  У цьому матеріалі на Jobs.ua ми розглянемо питання ефективності заходів HR-команди щодо управління стресом.

 • Мікроменеджер, самозакоханий або відсутній: як знайти підхід до різних типів керівників

  13 декабря 2023 1169

  Чи траплялося вам зустрічати на своєму професійному шляху керівників зі стилем управління - мікроменеджер? Можливо так, а можливо ви і є керівник, чий надмірний контроль знецінює будь-які прояви самостійності, творчості та самореалізації.

 • Як отримати підтримку керівництва для вашої нової HR-ініціативи?

  10 декабря 2023 1058

  Керівництво компанії може мати свій погляд на ваші HR-ініціативи. На жаль, цей погляд може виявитися однобоким і недалекоглядним, тож пропонуємо з’ясувати, як подолати всі можливі перешкоди і отримати підтримку керівництва для своїх HR-ініціатив, які можуть бути корисними компанії.


Ctrl →
1 из 1393

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх