Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Информационные материалы

  Информационные материалы

  В помощь HR специалисту

  Законодательство и право

  Все законы, регулирующие кадровый учет Украины, с последними обновлениями и правками

  Классификатор профессий

  Классификатор профессий Украины с внесенными дополнениями от 2007г., дополнения А, Б, В

  Справочник квалификационных характеристик

  Выпуски СКХР Украины онлайн, работники разных сфер деятельности с описанием обязанностей

  Должностные инструкции

  Каталог должностных инструкций для различных специализаций на русском и украинском языках

  HR-библиотека

  Книги для менеджеров по персоналу, рекрутеров и кадровиков, возможность купить или скачать книгу

  Кадровая документация

  Формы и бланки, необходимые в кадровом учете, документация на русском и украинском языках

  Статьи для HR-специалистов

  Материалы по подбору, оценке, адаптации и мотивации персонала, психология для HR

  Телефонные коды городов Украины

  Телефонные коды городов Украины

  Центры занятости Украины

  Выбор профессии - Центры занятости Украины

  В помощь соискателю

  Образцы резюме

  Примеры резюме разных специальностей на русском, украинском и английском языках

  Виды резюме

  Классификация видов резюме, рекоммендации по составлению резюме для каждого соискателя

  Советы - как составить резюме?

  Основные правила по составлению резюме, расположение блоков, процесс написания

  Сопроводительное письмо

  Правила составления, готовые примеры писем, советы по написанию соискателям без опыта работы

  Рекомендательное письмо

  Как написать рекомендации, кто должен их писать, образцы готовых рекомендательных писем

  Трудовой договор

  Что такое трудовой договор, его виды, ответственность, правила заключения, пример трудового договора

  Список профессий

  Ознакомиться со списком профессий и узнать в чем именно заключается суть конкретных вакансий.

  Словарь терминов

  Просмотрите словарь терминов.

  Статьи

  Публикации на тему трудоустройства в Украине.

  Ищете работу?

  Создайте резюме

  Ищете персонал?

  Добавьте вакансию

  Скоро праздники:

  Работа: Статьи и советы

  Для соискателей и работодателей, которые только начинают получать опыт и развивать себя в профессиональном смысле, будет полезным прочесть ряд статей. Все материалы ориентированы на профессиональное развитие и разрешение сложных ситуаций, как на работе, так и за ее пределами.

  Если Вы соискатель, в первую очередь ознакомьтесь со статьями  «Как найти работу», «Как пройти собеседование», «Я ищу работу» и «Как эффективно искать работу на Jobs.ua». Для менеджера по персоналу ключевыми являются разделы советов и рекомендаций по подбору сотрудников, последующей адаптации и мотивации персонала.

  Соискателю

  1 июля

  Світовий карантин великою мірою вплинув на ринок праці. Тенденції значно помінялися, тож варто знати, у яких галузях слід шукати роботу, аби отримувати стабільний дохід і розвиватися в обраному напрямку після закінчення пандемії

  1 июля

  Краще один раз побачити людину в ділі, ніж сто разів почути про її неймовірні можливості. Саме цього принципу дотримуються роботодавці, які відкривають нові вакансії. Красиво написане резюме та успішна співбесіда не гарантують стовідсоткового працевлаштування. Саме тому в Україні активно шириться практика виконання тестового завдання потенційним співробітником

  1 июля

  Кризові ситуації завжди мобілізують внутрішні ресурси. В умовах карантину багато з нас переосмислили своє ставлення не тільки до світу, оточуючих, а й до роботи. Перехід на дистанційну форму, скорочення штату, закриття деяких компаній змусили багатьох замислитися: «А чи на своєму місці я знаходжуся?»

  Работодателю

  24 июня

  Перед складанням ділового листа треба розуміти, який саме вигляд він повинен мати

  11 июня

  Вже в найближчі десятиліття дистанційна робота буде організована зовсім по-іншому, ніж ми звикли. Навіть теперішня ситуація з пандемією дала можливість людству переосмислити багато важливих моментів в сфері наших відносин, спілкуванні, а також в сфері робочих стосунків.

  5 июня

  Початок літа ознаменувався тим, що майже на всій території України відбулося послаблення карантинних заходів, а це означає, що люди поступово повертатимуться до звичних умов праці. Не всі, звичайно, адже багато хто зміг адаптуватися до дистанційного режиму роботи. Але для тих, хто повертається на своє звичне місце, сайт Держпраці опублікував усі необхідні роз’яснення, як «правильно» повернутися до передкарантинного режиму праці.

  Все о работе

  1 июля

  Статистика свідчить: 70-80 відсотків людей незадоволені своєю роботою, тому багато хто відчуває себе заручником положення. Саме бажання свободи і комфорту спонукало людей інакше поглянути на дистанційну роботу. Пандемія коронавірусу також долучилася до того, щоб фріланс останнім часом став дуже популярним.

  1 июля

  Кілька тижнів самоізоляції наочно продемонстрували, що роботу можна організувати дистанційно. Для керівника іноді такий формат не зовсім зручний, оскільки не виходить забезпечити тотальний контроль. Але альтернативні рішення є, завдяки чому багато хто зумів підтримати продуктивність праці на належному рівні

  1 июля

  Ділове спілкування в сучасному колективі вимагає суворого регулювання. На робочому місці його неможливо реалізувати без дотримання норм субординації. Завдяки грамотно створеній системі дисципліни, в компанії формується максимально ефективний формат взаємодії між керівництвом і підлеглими

  Новости Украины и мира

  26 июня

  За інформацією Jobs.ua, екс-міністр економрозвитку Тимофій Милованов поділився з українцями порадами як не втратити роботу під час кризи, спричинену пандемією коронавірусу.

  25 июня

  Термін дії обмежень та рекомендацій Постанови може змінюватися, враховуючи зміну епідеміологічній ситуації всередині країни

  24 июня

  Для більш ефективного та якісного розміщення вакансій на сайті JOBS.UA відбулася зміна порядку ранжування у списках оголошень із замовленими послугами.

  Обучение, развитие, повышение квалификации

  27 июня

  Не секрет, якщо тобі щось подобається робити, ти не будеш лінуватися. А оскільки ти не лінуєшся – ти працюєш багато і з задоволенням, багато чому навчаєшся, в результаті робота стає більш ефективною і з відповідним заробітком. А якщо робота по цій схемі не склалася?

  24 июня

  Швидко і ефективно навчатися важким речам – це дуже корисна навичка. Коли ми навчимося вчитися, тоді опанувати будь-яку справу стане простіше простого. А це зробити можна і самостійно без допоміжних навчальних закладів.

  12 июня

  Випускники Гарварда, Кембриджа, Массачусетського технологічного інституту працюють в найсолідніших приватних і державних установах. Їх з радістю приймуть на стажування топові компанії світу. Так чому в західних країнах вдалося це зробити, а нашій країні – ні?

  Интересно о бизнесе

  19 июня

  Як його легендарний Роккі, Сильвестр не здався та вистояв свої "дванадцять раундів" проти долі та зневіри в його талант

  8 июня

  В свої 24 вона стала відомою на весь світ як авторка коротких і простих білих віршів, які влучають в самісіньке серце. Її акаунт в інстаграмі налічує 4 мільйони підписників; вона входить в топ-30 найуспішніших молодих людей за версією журналу Forbes, а в 2017 році ВВС внесли її в свій знаменитий список «100 жінок, які надихають».

  2 июня

  Коли прості любителі кави – вчитель англійської мови Джеррі Болдуїн, вчитель історії Зев Сінгл та письменник Гордон Боукер задумали відкрити власний магазин з продажу кавових бобів, навряд чи вони змогли передбачити, що через кілька десятиліть на компанію, яку вони заснували, чекає грандіозний успіх (чистий прибуток Starbucks у 2018 році склав 4,5 млрд. доларів).

  Часто ищут

  ↑ Наверх