Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в HR-агентство Red Berry в Львове

  HR-агентство Red Berry

   ЗаблокированаАгентство Проверено
  На сайте с 7 декабря 2016

  Описание компании

  • Для кандидатів

  HR-агентство Red Berry – команда експертів з працевлаштування та твої кар`єрні консультанти.

  Ми переконані, що для кожного кандидата передбачена його ідеальна вакансія - адже саме ми займаємося тим, щоб підібрати роботу за твоїми вміннями та знаннями. Тож, якщо плануєш знайти нову роботу або розпочати цікаву кар’єру, рекомендуємо почати зі знайомства з нами.

  Отже, наш символ - ГРАНАТ – корисна червона ягода, з цілою командою зерен всередині. Ягоди гранату, як хороші працівники, кожен на своєму місці, і разом утворюють цілісний колектив. Так само й ми шукаємо ідеальне місце в колективі для кожного нашого кандидата ?

  Також ми займаємось навчанням (проведення бізнес-тренінгів, розробка індивідуальних систем навчання) - символом цього напрямку нашої діяльності є інжир, та HR-консалтингом (консультуємо з питань формування та розвитку команди); цей наш напрямок символізує кавун. Про ці два напрямки можна дізнатися більше тут: facebook.com/redberry.consulting/

  З нами ти:

  • заощаджуєш час на пошуки місця роботи
  • економиш кошти (для кандидатів послуги працевлаштування - абсолютно безкоштовні!)
  • отримуєш гарантію результату (адже ми вже 5 років працюємо на ринку праці і знаємо його досконало)
  • знаходиш роботу, яка підходить саме тобі! (на основі оцінки твоїх компетенцій, знань та навичок)
  • оформлюємо професійне резюме.

  Також, ми:

  • ділимось інформацією щодо ринку праці, зарплат, умов роботи
  • даємо професійну оцінку твоїм компетенціям
  • пропонуємо лише ті сфери роботи, які найбільше відповідають твоїм компетенціям та очікуванням
  • допомагаємо вирости як фахівцю:

  ▪ запрошуємо на майстер-класи пов’язані із працевлаштуванням та кар’єрним зростанням (слідкуй за анонсами на нашій сторінці)

  ▪ регулярно публікуємо цінний і актуальний контент

  головне! щоп’ятниці даруємо електронні книги, чек-листи, радимо фільми для твого розвитку

  Дозволь нам стати твоїм особистим кар’єрним консультантом! Залишай заявку та чекай на пропозиції вакансій:  • Для роботодавців

  Red Berry: формуємо ефективні Команди!

  HR-агентство Red Berry – команда експертів з підбору та навчання працівників. Ми переконані, що для кожної вакансії передбачений свій ідеальний кандидат.

  Професійна Команда – це основа успіху бізнесу. Але, як свідчить практика, самостійний підбір персоналу вимагає багато часу та матеріальних ресурсів.

  Наші основні сфери діяльності:

  РЕКРУТИНГ: знаходимо кандидатів, які ідеально підійдуть саме Вам. Більше не потрібно власноруч моніторити сайти з пошуку роботи та проводити постійні співбесіди, щоб знайти того самого кандидата на Вашу вакансію. Оцінюємо необхідні компетенції, моніторимо рекомендації та найголовніше – «зацікавлюємо» потенційного кандидата

  Цінуємо Ваш час та здоров’я!

  НАВЧАННЯ: проведення бізнес-тренінгів, майстер-класів, курсів.

  Сертифіковані тренери проводять передтренінгову діагностику для вирішення Ваших задач, розробляють та проводять системи навчання «під ключ» на основі Ваших кейсів, створюють Корпоративні академії (онлайн та офлайн), надають навчальні матеріали (бізнес-література, чек-листи, тести, аудіо та відео-матеріали, корисні джерела для розвитку саме Вашої Команди), гарантують посттренінговий супровід. Мінімум теорії – максимум практики.

  HR-КОНСАЛТИНГ: консультуємо з питань формування та розвитку команди. Розробляємо індивідуально для Вас всю необхідну документацію.

  Формуємо HR-бренд роботодавця.

  Показать контакты

  Вакансии в HR-агентство Red Berry


  Часто ищут

  ↑ Наверх