Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в ТМ Віденські булочки в Киеве

ТМ Віденські булочки

 Заблокирована  Проверено
На сайте с 3 августа 2018

Описание компании

ТМ «Віденські Булочки» належить товариству з обмеженою відповідальністю «КОЛОС-ЛТД» - провідному виробнику хліба і хлібобулочних виробів європейського рівня якості в Україні. Компанія була заснована в 1997 році.

Перший бекерай «Віденські Булочки» був відкритий в 2005. Розвиваючись, мережа бекерай постійно розширюється, на сьогоднішній день працюють 6 власних бекерай в м. Києві та 12франчайзингових в містах Києві, Донецьку, Львові, Луганську, Ялті, Бердянську, Сумах та Сімферополі.

Основою успіху мережі бекерай «Віденські булочки» є поєднання традиційної європейської атмосфери затишку та української гостинності, старовинних австрійських рецептів і високих професійних навичок українських пекарів, які вкладають у вироби свою душу і майстерність.

Ми виготовляємо понад 100 видів хліба, від класичних багетів до хліба для здоров'я, який надає оздоровчий вплив на організм завдяки оригінальним інгредієнтам. Наші пекарі виробляють більше 50 видів слойок та більше 30 видів здобної випічки. Всі продукти наших бекерай традиційно виготовляються вручну: тільки так досягається унікальна якість нашої продукції.

Показать контакты

Вакансии в ТМ Віденські булочки

↑ Наверх