RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в Yappi Corporate в Киеве

Yappi Corporate

 Заблокирована Проверено
На сайте с 1 декабря 2022

Описание компании

YAPPI Corporate — це компанія, яка навчає англійській мові співробітників «скромних міжнародних корпорацій». Серед них виробники літаків, тютюну, IT технологій, медіа-продуктів, ліків, газованих напоїв і, в цілому, половини того, чим ви користуєтеся щодня. Наша компанія активно росте, і наш дружний і веселий колектив знаходиться в постійному пошуку талантів. Ми стабільно розширюємося на території України. З нами співпрацює понад 170 компаній.

На даний момент у нас працює 187 викладачів, які володіють авторською методикою «чудодійного пенделя» і стратегічним запасом ванільних пряників; навчається 15000 «живих» студентів; є безліч безкоштовних сервісів для студентів. Наша компанія пропонує і додаткові умови та можливості для викладачів: коворкінг у серці Києва та консьєрж -сервіс.

Місія YAPPI Corporate допомогти українській молоді віднайти свої таланти, зламати стереотип олдскульного шкільного вчителя в окулярах, створити імідж Fashion and Cool-looking English teacher, який здатний прийняти виклики сучасних трендів у світі.

Показать контакты

Вакансии в Yappi Corporate


Часто ищут

↑ Наверх