Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Резюме в Харькове
  4. Резюме Графічний дизайнер в
  5. Графічний дизайнер
  Предложить вакансию
  Резюме Графічний дизайнер
  Манцуровсьский Максим

  Графічний дизайнер

  Заблокировано
  8 000 грн.
   13 октября   Город: Харьков
  Возраст: 21 год
  Режим работы: свободный график работы, удаленная работа, дополнительный заработок
  Рубрики: Дизайн, творчество; Издательство, полиграфия
  или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

  Опыт работы

  У меня нет опыта работы

  Образование

  ХНЕУ ім. С. Кузнеця (Харьков)
  полное высшее, 09.2016 − По настоящее время (4 года 2 месяца)

  Знание языков:

  Английский - Средний, Украинский - Продвинутый (свободно), Русский - Продвинутый (свободно)

  Дополнительная информация

  Знание компьютера, программ:  Добре володію наступними графічними редакторами: - Photoshop, - InDesign, - Illustrator, - Animate (Flash), - Captivate, - Powerpoint. Впевнена робота з ПК. Добре володію деякими стандартними інструментами Microsoft Office (Word, Excel, Access). Є деякі невеликі навички в HTML, CSS, PHP, JS і роботі з Visual Studio, Sublime Text, Unity 3D. Нормальні навички користування програмами зв'язку Discord, Zoom, Skype, TeamViewer. Також присутні деякі навички монтажу в Sony Vegas. За необхідностю швидко вчуся.
  Личные качества, хобби, увлечения, навыки:  Мої основні напрямки у дизайні: - Розробка дизайну Лендинг-сторінок та багатосторінкових сайтів; - Колажі та фотоманіпуляции, matte painting; - Логотипи, фірмові знаки, емблеми, іконки; - Фірмові стилі, оформлення соц. мереж; - Розробка дизайну різної дрібної поліграфії (брошури, візитки, листівки і тд); - Розробка дизайну зовнішньої реклами (біл-борди, стенди, розтяжки і тд); - Створення презентацій в PowerPoint та Flash; - Дизайн та верстка книг та обкладинок (альбоми, брошури, журнали тощо); Особисті якості: відповідальність, спокійність, креативність, охайність, художній смак, пунктуальність. Мої колажі можете подивитися у профілі на Artstation: https://www.artstation.com/maksmanc Портфоліо в процесі наповнення, але його можна подивитися за наступними посиланнями: https://www.behance.net/maksmans https://freelance.ru/Bezlick https://freelancehunt.com/freelancer/MaksManc.html На зв'язку майже завжди, можете зателефонувати або написати за наступними контактами: Email: maksimmanc@gmail.com VK: https://vk.com/more_than_just_a_good_man Instagram: https://www.instagram.com/maksimmanc/ Viber, Telegram: +380502533904 Інвалідності, шкідливих звичок (куріння, алкоголь та інше) та іншого НЕМА. Хоббі та додаткова актівність (Лонгбординг, фотографія, настільний теніс)
  Цель поиска работы, пожелания к месту работы:  Є бажання далі розвиватись у сфері графічного дизайну, займатись улюбленою творчою справою та мати з цього деякий прибуток.

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  похожие резюме

  Часто ищут

  ↑ Наверх