RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. Професiонали
  4. Інженер дільниці приймально-здавальної

Інженер дільниці приймально-здавальної

Завдання та обов’язки. Забезпечує приймання і здавання нафти споживачам (нафтопереробним заводам, нафтобазам та ін.). Забезпечує дотримання вимог Держстандарту при прийманні та здаванні нафти. Бере участь у складанні графіків проведення планово-запобіжних ремонтів обладнання і контролює їх виконання. Забезпечує впровадження заходів щодо зниження втрат нафти під час її перекачування та зберігання. Здійснює технічно правильну експлуатацію обладнання та контрольно-вимірювальної апаратури. Аналізує результати виробничої діяльності дільниці. Здійснює технічну підготовку персоналу. Веде первинну документацію з обліку і звітності роботи дільниці.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, що стосуються дільниці з приймання і здавання нафти; технологічну схему трубопроводів; обладнання, яке встановлене на дільниці; технологічний режим перекачування; держстандарти та технічні умови на приймання і поставку нафти; правила організації ремонтних робіт; основи трудового законодавства; законодавство про охорону навколишнього середовища; навички роботи з персоналом; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний інженер дільниці приймально-здавальної: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера дільниці приймально-здавальної I категорії не менше 2 років. Інженер дільниці приймально-здавальної I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією інженера дільниці приймально-здавальної II категорії не менше 2 років, для бакалавра — не менше 3 років. Інженер дільниці приймально-здавальної II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — стаж роботи за професією інженера дільниці приймально-здавальної не менше 2 років. Інженер дільниці приймально-здавальної: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.


Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх