Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. Професіонали
  4. Інженер з організації експлуатації та ремонту

Інженер з організації експлуатації та ремонту

Завдання та обов’язки. Надає технічну допомогу працівникам служб, цехів або лабораторій Державних акціонерних енергетичних компаній з організації експлуатації та ремонту устаткування, будівель, споруд, пристроїв захисту, автоматики, зв’язку, контрольно-вимірювальних приладів. Здійснює контроль відповідності експлуатації та організації ремонтів устаткування, будівель, споруд або пристроїв, здійснення заходів з поліпшення роботи устаткування, ведення технічної документації, правильності зберігання устаткування, приладів, запасних частин та матеріалів вимогам Правил технічної експлуатації електричних станцій та мереж, правил безпеки, правил і норм охорони праці та виробничих інструкцій.

Бере участь у плануванні капітальних і поточних ремонтів устаткування, будівель, споруд, пристроїв; у формуванні заявок на устаткування, запасні частини, прилади й матеріали; у розробленні заходів щодо механізації робіт; у розробленні виробничих інструкцій з експлуатації устаткування, будівель, споруд, пристроїв. Бере участь у прийманні з ремонту й монтажу відповідного устаткування, будівель, споруд, розслідуванні аварій і пошкоджень устаткування, розгляді і погодженні проектних завдань на об’єкти, що будуються або розширюються. Бере участь у роботі з атестації робочих місць.

Повинен знати: постанови органів вищого рівня; розпорядження, методичні, нормативні та інші керівні матеріали щодо експлуатації і ремонту устаткування, будівель, споруд, пристроїв захисту, автоматики, зв’язку, контрольно-вимірювальних приладів (в мережах для даної посади); Правила технічної експлуатації електричних станцій та мереж; типові та місцеві інструкції, що стосуються обслуговуваного устаткування, пристроїв та приладів; схеми, конструкції, характеристики та особливості всього обслуговуваного устаткування, пристроїв або приладів; протиаварійні та експлуатаційні керівні документи; передовий виробничий досвід за профілем своєї діяльності; організацію виробництва, правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний інженер з організації експлуатації та ремонту: повна вища технічна освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з організації експлуатації та ремонту I категорії — не менше 2 років.

Інженер з організації експлуатації та ремонту I категорії: повна вища технічна освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з організації експлуатації та ремонту II категорії: для магістра — не менше 1 року, спеціаліста — не менше 2 років.

Інженер з організації експлуатації та ремонту II категорії: повна вища технічна освіта (спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з організації експлуатації та ремонту — не менше 1 року.

Інженер з організації експлуатації та ремонту: повна вища технічна освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх