RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. Фахівці
  4. Технік з інструменту

Технік з інструменту

Завдання та обов’язки. Виконує під керівництвом більш кваліфікованого працівника розрахунки, необхідні для визначення потреб окремих підрозділів підприємства в інструменті і технологічній оснастці, розроблення проектів перспективних і поточних планів виготовлення інструменту та оснастки, складання заявок на їх придбання, а також необхідного для інструментального виробництва литва, спеціальних марок сталі, сплавів та інших матеріалів.

Бере участь у розрахунках питомих норм витрат, норм запасів інструменту на робочих місцях, інструментальному складі, розмірів оборотного фонду для інструментально-роздавальних комор. Веде облік витрачання інструменту і оснастки підрозділами підприємства, контроль за додержуванням ними встановлених нормативів і виявляє випадки перевитрат, а також понаднормативні запаси інструменту та оснастки. Оформлює документи на списання спрацьованого інструменту та оснастки, а також документи, пов’язані з реалізацією залишків і неходового інструменту, готує лімітні карти на використання інструменту й оснастки виробничими підрозділами підприємства. Бере участь у проведенні інвентаризацій в інструментальних складах та інструментально-роздавальних коморах.

Веде оперативний облік витрат інструменту і технологічної оснастки, показників виконання інструментальним цехом виробничої програми. Перевіряє правильність оформлення, наявність і достовірність даних в облікових і звітних документах, що надходять в інструментальний відділ. Добирає матеріали, необхідні для складання звітності про виконання планів інструментального забезпечення виробництва.

Повинен знати: основи технології виготовлення інструменту та оснастки, правила їх експлуатації і зберігання; технічні вимоги до інструменту та оснастки, матеріалів, що використовуються для їх виготовлення; організацію складського господарства; основи економічної статистики; порядок визначення потреб підрозділів підприємства в інструменті і технологічній оснастці; порядок розрахунку норм витрат і запасів інструменту та технологічної оснастки; чинні на підприємстві цінники на інструмент і оснастку; порядок ведення обліку показників виконання виробничих програм інструментальним цехом, витрат інструменту і оснастки; основи економіки, організації праці і виробництва; основи законодавства про працю.

Кваліфікаційні вимоги. Технік з інструменту I категорії: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи за професією техніка з інструменту II категорії — не менше 1 року. Технік з інструменту II категорії: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст): для бакалавра — без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста — стаж роботи за професією техніка з інструменту — не менше 2 років. Технік з інструменту: неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх