RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. Керівники
  4. Начальник відділу паливно-енергетичного

Начальник відділу паливно-енергетичного

Завдання та обов’язки. Керує відділом, організує і планує роботу з нормування та використання палива, мастильних матеріалів та електроенергії за видами споживання, контролює виконання норм та лімітів споживання палива, мастильних матеріалів та електроенергії на флоті та організаціях пароплавства (судноплавної компанії). Організує спільно з іншими відділами (службами) контроль за якістю і раціональним використанням палива і мастильних матеріалів, забезпечує рішення питань, пов’язаних із застосуванням нових видів і сортів паливно-мастильних матеріалів.

Організує роботу з планового збирання і використання відпрацьованих нафтопродуктів, контролює стан паливних складів, бункерних станцій, видавання та зберігання нафтопродуктів. Аналізує витрати під час використання паливно-мастильних матеріалів та розроблює заходи щодо їх зниження. Оформлює звітність з витрат нафтопродуктів та електроенергії. Забезпечує розроблення та виконання заходів з підготовки паливного та енергетичного господарства на підприємствах пароплавства до роботи у зимовий період.

Вивчає та використовує у практиці досягнення вітчизняної та зарубіжної науки в галузі застосування і використання найбільш прогресивних (економічних) видів та сортів палива і мастильних матеріалів на флоті та підприємствах пароплавства. Контролює додержання трудової та виробничої дисципліни, правил охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Повинен знати: постанови, накази, положення, інструкції та інші керівні, методичні і нормативні матеріали з питань планування, нормування і раціонального використання, транспортування і зберігання паливно-енергетичних ресурсів, передовий вітчизняний та зарубіжний досвід у цій галузі; економіку та організацію праці і управління на підприємствах; методику і прилади контролю якості і витрат паливно-енергетичних ресурсів; основи інформатики, можливості обчислювальної техніки (ПЕОМ); правила та норми охорони праці; виробничої санітарії та протипожежного захисту; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для магістра або спеціаліста — не менше 5 років, бакалавра — не менше 7 років.


Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх