RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. Керівники
  4. Начальник диспетчерської служби (дільниці)

Начальник диспетчерської служби (дільниці)

Завдання та обов’язки. Забезпечує організацію руху флоту згідно з графіком (розкладом) у межах закріпленої за ним дільниці та забезпечує виконання норм технічного плану. Координує роботу диспетчерів та операторів дільниці, контролює та забезпечує виконання планових завдань з перевезень, оброблення та обслуговування флоту на дільниці. Вживає заходів щодо запобігання та ліквідації простою та порушень графіка (розкладу) руху суден.

Своєчасно вживає заходів до введення у графік (розклад) руху суден і составів, які вибули з нього, та забезпечення ритмічного руху та оброблення флоту. Забезпечує диспетчерські пункти оперативною інформацією про рух флоту в їх межах. Контролює правильність і своєчасність подання інформації щодо руху флоту та його оброблення у портах і на причалах клієнтури. Перевіряє відповідність параметрів суден, составів і плотів льодовій обстановці, габаритам шляху та вітрохвильовому режиму.

Керує ліквідацією наслідків аварій до часу прийняття цих функцій іншими службовими особами та вживає заходів щодо запобігання аварійних випадків, своєчасного укриття суден під час штормових попереджень. Вивчає та узагальнює вітчизняний та зарубіжний передовий досвід у галузі експлуатації та обслуговування флоту, створює умови для успішного розвитку та розповсюдження передових методів праці на флоті та у диспетчерському апараті; проводить виховну роботу на флоті та у диспетчерському апараті. Контролює виконання норм і правил охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Повинен знати: постанови, накази, розпорядження та інші керівні документи з питань планування виробничої та експлуатаційної діяльності флоту; техніко-експлуатаційні і техніко-економічні характеристики суден; економіку та експлуатацію флоту; основи технологічного процесу оброблення суден у портах; засоби організації та механізації диспетчерської служби; основи інформатики, можливості обчислювальної техніки (ПЕОМ); основи трудового законодавства; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи на посаді інженера-диспетчера: для магістра або спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 5 років.


Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх