RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. Керівники
  4. Начальник пункту нафтового

Начальник пункту нафтового

Завдання та обов’язки. Керує прийманням і відвантаженням товарної продукції і сировини відповідно до паспортів, державних стандартів і технічних умов. Забезпечує виконання плану наливу і розвантаження барж і нафтоналивних суден, повне завантаження і технічно правильну експлуатацію устаткування. Здійснює контроль за технічним станом причального устаткування, насосів, трубопроводів, автоматики і механізмів, вживає оперативних заходів щодо усунення аварій і порушень у роботі устаткування.

Виявляє причини простоїв нафтоналивного транспорту і забезпечує ритмічну роботу нафтопункту. Бере участь у складанні графіків планово-запобіжних і капітальних ремонтів споруд і устаткування. Бере участь у розгляді претензій від споживача, що надходять на підприємство. Аналізує результати виробничої діяльності нафтопункту, забезпечує правильність і своєчасність оформлення документації щодо приймання і відвантаження продукції, з обліку робочою часу. Бере участь у складанні заявок на запасні частини, апаратуру, матеріали. Забезпечує упровадження заходів з організації праці.

Контролює дотримування працівниками нафтопункту виробничої і трудової дисципліни, виконання норм і правил з охорони праці, виробничної санітарії, пожежної і газової безпеки, а також виконання закону про збереження і чистоту водного і повітряного басейнів. Проводить роботу з виробничого навчання працівників. Подає пропозиції про заохочування працівників, що відзначилися і накладає дисциплінарні стягнення на порушників виробничої і трудової дисципліни. Проводить виховну роботу в колективі.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази стосовно виробничої діяльності нафтопункту; Устав служби на суднах річкового флоту, Устав про дисципліну працівників річкового транспорту, Устав внутрішнього водного транспорту, правила Річкового Регістру, правила технічної експлуатації річкового транспорту, правила ремонту річкових суден; будову нафтоналивних суден, механізми і устаткування, що установлені на них; технологічну схему трубопроводів, з’єднуючих причальне господарство з резервуарними парками; устаткування та його експлуатацію; режим роботи трубопроводів, норми заливу продукції в баржі і нафтоналивні судна; фарватер і глибини на підході до причалу; державні стандарти та технічні умови на продукцію, що виробляє завод; інструкції з експлуатації барж і нафтоналивних суден; правила організації ремонтних робіт, економіку, організацію виробництва, праці і управління; виробниче планування; облік і звітність; уставні і договірні положення з відвантаження і приймання продукції; діючі положення з оплати праці і форми матеріального стимулювання, правила охорони праці, протипожежного і газового захисту; правила Держтехнагляду; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для спеціаліста — не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років, молодшого спеціаліста — не менше 4 років.


Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх