RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. Професіонали
  4. Інженер спеціального флоту

Інженер спеціального флоту

Завдання та обов’язки. Здійснює керівництво технічною експлуатацією спеціального флоту, що використовується на рятівних, суднопідіймальних, підводно-технічних та інших підводних роботах, а також контроль за використанням при цьому найбільш ефективної технології робіт, забезпечення своєчасного та якісного ремонту спеціального флоту, належного технічного обслуговування, виконання екіпажами суден діючих правил, наказів, положень, вимог, нормативних та інших інструктивних документів з технічної експлуатації суднового устаткування, систем, пристроїв та механізмів, правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту. Керує своєчасною підготовкою до ремонту суден спеціального флоту.

Контролює оформлення суднових документів, правильність ведення суднової технічної документації, облік та звітність щодо технічної експлуатації флоту. Організує підготовлення документів на списання суден з балансу підприємства. Узагальнює прогресивний досвід роботи і розроблює пропозиції щодо удосконалення технічної експлуатації і технології робіт спеціального флоту. Проводить роботу з підвищення технічних та економічних знань працівників спеціального флоту, виховну роботу у колективі.

Повинен знати: постанови, накази, розпорядження та інші керівні матеріали, що стосуються технології робіт, технічного обслуговування та ремонту спеціального флоту; правила плавання на внутрішніх водних шляхах, виробничі потужності, технічні характеристики машинних установок та іншого устаткування на суднах; новітні досягнення в галузі вітчизняного та зарубіжного суднобудівництва спеціального флоту для виконання підводних робіт, технічного оснащення флоту, технічної експлуатації флоту і судноремонту; передові методи організації праці і виробництва з технічної експлуатації флоту і судноремонту; питання економіки, організації праці та управління; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги Провідний інженер спеціального флоту: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера спеціального флоту I категорії не менше 2 років.

Інженер спеціального флоту I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера спеціального флоту II категорії: для магістра — не менше 1 року, спеціаліста — не менше 2 років.

Інженер спеціального флоту II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера спеціального флоту: для спеціаліста — не менше 2 років, бакалавра — не менше 2 років.

Інженер спеціального флоту: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки — спеціаліст або бакалавр, без вимог до стажу роботи.


Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх