RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. Фахівці
  4. Механік груповий флоту

Механік груповий флоту

Завдання та обов’язки. Забезпечує утримання суднових силових установок на закріпленій за ним групі суден у справному експлуатаційному та технічному стані, безперебійну та безаварійну їх роботу. Вивчає спрацювання відповідальних деталей суднових механізмів. Організує здійснення модернізаційних, теплотехнічних та інших заходів, спрямованих на поліпшення технічного стану суден своєї групи, зниження витрат палива, мастильних та інших матеріалів, підвищення техніко-економічних та експлуатаційних показників їх роботи.

Надає практичну допомогу судновим механікам у визначенні обсягу ремонту машин, механізмів та систем на суднах групи, перевіряє правильність і повноту складання ремонтних відомостей з врахуванням вимог Річкового Регістру та інших контролюючих органів, забезпечує при цьому підтримування суден у справному технічному стані. Організує саморемонт суден своєї групи і забезпечує якість та строк ремонту. Здійснює контроль за ходом і якістю ремонту, що провадиться силами підприємства. Вивчає та узагальнює передові методи технічної експлуатації флоту та забезпечує упровадження їх на суднах своєї групи.

Контролює дотримування екіпажами суден правил з охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту та охорони навколишнього середовища. Веде на суднах своєї групи виховну роботу щодо зміцнення трудової та виробничої дисципліни.

Повинен знати: постанови, накази, розпорядження, правила технічної експлуатації флоту; правила і нормативні документи Річкового Регістру; Устав внутрішнього водного транспорту; Устав служби на суднах річкового флоту, Устав про дисципліну працівників річкового транспорту; новітні досягнення в галузі вітчизняного та зарубіжного суднобудування, машинобудування та судноремонту; передові методи праці; основи економіки, організації виробництві та праці; теоретичні основи теплотехніки, електроприводу, методів оцінки технічного стану, надійності і довговічності, техніко-експлуатаційні характеристики головних та допоміжних СЕУ суден; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту, основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією механіка на суднах не нижче 4-ї групи: для спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 4 років, молодшого спеціаліста — не менше 5 років.


Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх