Завдання та обов’язки. Здійснює розрахунки щодо техвідшкодування для житлового фонду місцевих рад, житлово-будівельних кооперативів та відомчого житла. Розраховує різні пільгові знижки для споживачів. Перераховує оплату в разі відсутності гарячої води та опалення згідно з довідками, поданими працівниками теплових районів. Оформлює облікові картки на споживачів теплової енергії на підставі укладених договорів, заносить до них натуральні показники споживання теплової енергії із зазначенням тарифу і суми оплати за місяць. Двічі на рік звіряє дані про опалювальні площі та кількість мешканців, які користуються гарячою водою. Щомісяця готує розшифровки за ЖЕКами за опалення та гаряче водопостачання. Веде облік за групами споживачів щодо котелень.
Повинен знати: постанови, розпорядження, накази органів вищого рівня; методичні, нормативні та інші керівні матеріали щодо користування тепловою енергією; порядок оформлення технічної документації, діловодство, правила експлуатації обчислювальної техніки та оргтехніки; основи економіки, трудового законодавства-правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.
Кваліфікаційні вимоги.
Технік з планування I категорії: базова або неповна освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією техніка з планування II категорії — не менше 1 року.
Технік з планування II категорії: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією техніка з планування — не менше 2 років.
Технік з планування: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.