RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. Керівники
  4. Начальник відділу безпеки руху та лінійного контролю

Начальник відділу безпеки руху та лінійного контролю

Завдання та обов’язки. Організовує роботу і систематичний контроль за виконанням працівниками правил дорожнього руху і правил технічної експлуатації трамваїв, тролейбусів щодо безпеки перевезення пасажирів, дотримання вимог, інструкцій, наказів та інших керівних матеріалів з питань забезпечення безпеки дорожнього руху. Вживає заходів щодо запобігання дорожньо-транспортним пригодам (ДТП). Аналізує причини, що викликають ДТП та порушення водієм правил дорожнього руху.

Бере участь у службових розслідуваннях ДТП з виїздом на місце їх виникнення. Забезпечує систематичний розгляд ДТП та допущених водієм порушень правил дорожнього руху. Розробляє на цій основі заходи щодо їх усунення. Бере участь у роботі комісій Державтоінспекції під час розгляду матеріалів про порушення, допущені водіями підприємств міськелектротранспорту, та у роботі атестаційних комісій з присвоєння кваліфікації водія I та II розрядів. Організовує контроль за стажуванням водіїв міськелектротранспорту та роботою їх наставників.

Організовує проведення навчань у кабінеті з безпеки руху згідно із затвердженою програмою. Вживає заходів щодо забезпечення кабінету необхідними методичними та наочними посібниками та обладнанням. Проводить роботу з поширення досвіду безаварійної роботи кращих водіїв. Організовує підготовку стендів, бесіди, лекції, доповіді з безпеки руху міськелектротранспорту. Здійснює зв’язок і координацію робіт відділу щодо безпеки руху з органами Державтоінспекції та забезпечує впровадження їх рекомендацій. Організовує облік та звітність щодо безпеки руху за установленими формами. Керує працівниками відділу.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази органів вищого рівня; будову, призначення та конструктивні особливості усіх видів рухомого складу, колії та енергогосподарства; будову сигналізації; систему централізації, блокування та зв’язку міськелектротранспорту; правила технічної експлуатації трамваїв, тролейбусів; Правила дорожнього руху ; основи економіки, організації праці, виробництва та управління; основи трудового законодавства; правила і норми охорони праці та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією у міському електротранспорті: для магістра або спеціаліста — не менше 2 років, для бакалавра — не менше 3 років.


Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх