RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. Керівники
  4. Начальник підвідділу у складі відділу контролю у відповідній сфері

Начальник підвідділу у складі відділу контролю у відповідній сфері

Завдання, обов’язки та повноваження. Здійснює керівництво роботою підвідділу у межах наданих йому начальником відділу повноважень, розподіляє обов’язки між працівниками підвідділу, очолює та контролює їх роботу. Забезпечує виконання покладених на підвідділ завдань щодо здійснення державного фінансового контролю у відповідній сфері. Планує роботу підвідділу та бере участь у плануванні роботи відділу. Формує ревізійні групи, погоджує їх персональний склад з начальником відділу. Розглядає підготовлені керівниками ревізійних груп програми проведення контрольних заходів та подає їх на затвердження начальнику відділу. Контролює хід проведення контрольних заходів, надає працівникам необхідну організаційно-методичну допомогу.

Очолює особисто ревізійні групи або включається до їх складу. Аналізує матеріали контрольних заходів, готує за ними висновки, вносить пропозиції начальникові відділу щодо якості матеріалів контрольних заходів, усунення виявлених недоліків та порушень, відшкодування збитків, застосування до об’єктів контролю та їх посадових осіб фінансових та інших санкцій відповідно до законодавства. Перевіряє якість складання працівниками підвідділу протоколів про адміністративні правопорушення та подає їх на розгляд начальникові відділу. Здійснює контроль за повнотою виконання керівниками та посадовими особами об’єктів контролю обов’язкових до виконання вимог управління щодо усунення виявлених недоліків та порушень. Узагальнює результати проведених підвідділом контрольних заходів та особисто готує за результатами інформації начальникові відділу для вжиття необхідних заходів.

Забезпечує ведення обліку результатів проведених підвідділом контрольних заходів, складання звітності про контрольно-ревізійну роботу та її достовірність. Вживає заходів щодо забезпечення ефективності роботи працівників підвідділу та підвищення їх кваліфікації. За дорученням начальника відділу розглядає або контролює своєчасний та якісний розгляд працівниками підвідділу звернень громадян, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських об’єднань, підприємств, установ та організацій, а також звернень та запитів народних депутатів та депутатів місцевого рівня з питань, що належать до компетенції відділу; вносить керівництву відділу пропозиції щодо вжиття відповідних заходів за результатами їх розгляду. Забезпечує дотримання працівниками трудової та виконавської дисципліни, законодавства України з питань державної служби та боротьби з корупцією. Організовує в межах своїх повноважень роботу щодо забезпечення охорони державної, комерційної та службової таємниці у підвідділі.

Має право. За дорученням керівництва представляти відділ в інших структурних підрозділах управління, органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органах, на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності з питань, що належать до компетенції підвідділу. У межах наданих йому начальником відділу повноважень давати працівникам підвідділу доручення, обов’язкові для виконання. Здійснювати перевірки територіальних контрольно-ревізійних підрозділів, підпорядкованих управлінню, з питань, що належать до компетенції відділу, а також перевірки органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій згідно з чинним законодавством у межах наданих повноважень. Вносити начальникові відділу і керівництву управління пропозиції щодо вдосконалення контрольно-ревізійної роботи у відповідній сфері. Вносити пропозиції начальникові відділу щодо преміювання працівників підвідділу, притягнення їх до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, включення до кадрового резерву, переміщення по службі, проведення стажування, надання відпусток. За дорученням керівника брати участь у нарадах, семінарах та “круглих столах”, інших заходах з питань, що належать до компетенції підвідділу.

Повинен знати. Конституцію України ; акти законодавства, що стосуються державної служби та діяльності органів ДКРС; укази Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, розпорядчі документи Міністерства фінансів України та ГоловКРУ, рішення Верховної Ради Автономної Республіки Крим та Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, прийняті у межах їх повноважень, інші нормативно-правові акти, інструктивні та методичні документи, що регулюють питання організації та здійснення державного фінансового контролю, а також розвиток відповідних сфер (галузей) економіки; основні засади державної політики у сфері державного фінансового контролю; порядок підготовки та внесення до відповідних органів проектів законодавчих та нормативних актів; практику застосування чинного законодавства; основи державного управління, економіки, права та управління персоналом; основні показники соціально-економічного розвитку відповідного регіону; форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; правила і норми охорони праці та протипожежного захисту; основні принципи роботи на комп’ютері та відповідні програмні засоби.

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта фінансово-економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом в органах ДКРС на посаді головного контролера-ревізора не менше 2 років або стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах не менше 2 років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах економіки не менше 3 років, або стаж роботи за фахом не менше 5 років. Періодичність підвищення кваліфікації — не менше 1 разу на 3 роки. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх