RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. Керівники
  4. Контролер-ревізор (головний, провідний, старший) Управління (відділу, підвідділу) контролю у відповідній сфері та територіального контрольно-ревізійного підрозділу (відділу /КРВ/, групи)

Контролер-ревізор (головний, провідний, старший) Управління (відділу, підвідділу) контролю у відповідній сфері та територіального контрольно-ревізійного підрозділу (відділу /КРВ/, групи)

Завдання, обов’язки та повноваження. Виконує роботи на одному з напрямів діяльності управління (відділу, підвідділу) щодо здійснення державного фінансового контролю у відповідній сфері (галузі) економіки. Здійснює підготовку до проведення контрольного заходу, а саме: знайомиться з нормативно-правовими документами, які регулюють діяльність підконтрольного об’єкта, вивчає його фінансовий стан, бере участь у підготовці програми проведення контрольного заходу або самостійно готує її проект. Проводить контрольний захід особисто або очолює ревізійну групу (крім контролера-ревізора), або бере участь у складі ревізійної групи з проведення ревізій (перевірок) використання бюджетних коштів, матеріальних цінностей та їх збереження у відповідній сфері діяльності.

Реєструє акт та оформлює матеріали за закінченими ревізіями (перевірками) згідно з порядком, установленим у ДКРС. Бере участь в узагальненні результатів документальних ревізій (перевірок). За дорученням керівництва управління (відділу, підвідділу) готує матеріали ревізії (перевірок) для направлення відповідному органу виконавчої влади та місцевого самоврядування, а у випадках, передбачених чинним законодавством, — правоохоронному органу. Здійснює контроль за усуненням порушень і недоліків фінансової дисципліни та бухгалтерського обліку, виявлених у ході контрольних заходів. Складає протоколи про адміністративні правопорушення у разі їх вчинення керівниками та посадовими особами об’єктів контролю.

Бере участь у складанні звітності про роботу управління (відділу, підвідділу, групи) за встановленими формами. Співпрацює з іншими структурними підрозділами ГоловКРУ (регіонального КРУ), здійснює обмін інформацією, необхідною для своєчасного та якісного виконання покладених на нього функцій. Бере участь у роботі з підвищення кваліфікації працівників управління (відділу, підвідділу, групи) згідно із затвердженим планом, а також систематично підвищує особистий професійний рівень шляхом самоосвіти. Здійснює роботу з документами у відповідності з чинним законодавством.

При виконанні покладених завдань та обов’язків забезпечує: захист державних, службових та комерційних таємниць відповідно до чинного законодавства; дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку; законодавства з питань державної служби та боротьби з корупцією. Головний контролер-ревізор керує, у разі необхідності, групою фахівців або самостійною дільницею роботи, або є відповідальним виконавцем за одним із напрямів діяльності управління (відділу, підвідділу, групи). У разі відсутності у штатному розписі посади заступника начальника відділу (підвідділу, групи) за рішенням керівника відповідного органу ДКРС виконує обов’язки начальника відділу (підвідділу, групи) у разі його тимчасової відсутності.

Має право. За дорученням представляти управління (відділ, підвідділ, групу) в інших структурних підрозділах ГоловКРУ (регіонального КРУ), органах виконавчої влади, правоохоронних органах, на підприємствах, в установах та організаціях з питань, що стосуються його компетенції. Готувати запити на отримання в установленому порядку від органів виконавчої влади, правоохоронних органів, територіальних підрозділів внутрішнього фінансового контролю, підприємств, установ та організацій статистичних та оперативних даних, звітів, довідкових матеріалів та іншої інформації з питань, що належать до сфери діяльності управління (відділу, підвідділу, групи), необхідні для виконання своїх посадових обов’язків. Брати участь у проведенні перевірок органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій у відповідності з чинним законодавством з питань, що належать до компетенції управління (відділу, підвідділу, групи). Вносити керівництву відповідного структурного підрозділу пропозиції щодо вдосконалення його роботи.

Повинен знати. Конституцію України ; акти законодавства, що стосуються державної служби та діяльності органів ДКРС; укази Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, розпорядчі документи Міністерства фінансів України та ГоловКРУ, інші нормативно-правові акти, інструктивні та методичні документи, що регулюють питання організації та здійснення державного фінансового контролю, а також розвиток відповідних сфер (галузей) економіки; основні засади державної політики у сфері державного фінансового контролю; порядок підготовки та внесення до відповідних органів проектів законодавчих та нормативних актів; практику застосування чинного законодавства; основи державного управління, економіки та права; правила ділового етикету; правила і норми охорони праці та протипожежного захисту; основні принципи роботи на комп’ютері та відповідні програмні засоби.

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта фінансово-економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Для головного контролера-ревізора — стаж роботи за фахом в органах ДКРС на посаді провідного контролера-ревізора не менше 3 років або стаж роботи за фахом у державній службі не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах діяльності не менше 5 років. Для провідного контролера-ревізора — стаж роботи за фахом в органах ДКРС на посаді старшого контролера-ревізора не менше 2 років або стаж роботи за фахом у державній службі не менше 2 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах діяльності не менше 3 років. Для старшого контролера-ревізора — стаж роботи за фахом в органах ДКРС на посаді контролера-ревізора не менше 1 року або стаж роботи за фахом у державній службі не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах діяльності не менше 3 років. Для контролера-ревізора — без вимог до стажу роботи або стаж роботи за фахом у в інших сферах діяльності не менше 1 року. Періодичність підвищення кваліфікації — не менше 1 разу на 3 роки.

Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх