RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. Професіонали
  4. Інженер-енергетик (аварійно-рятувальні роботи)

Інженер-енергетик (аварійно-рятувальні роботи)

Завдання та обов’язки. Виконує роботи за відповідним напрямом діяльності з використанням технічних засобів. Відповідає за справність і працездатність спеціального оснащення і засобів зв’язку загону, а також за дотримання правил техніки безпеки під час роботи на них. Керує роботою старших майстрів зв’язку загону, проводить з ними заняття з підвищення кваліфікації та професійної майстерності.

Сприяє виконанню вимог наказів, вказівок, інструкцій, технічної документації з експлуатації, обслуговування і ремонту енергоустановок та засобів зв’язку. Контролює технічний стан енергоустановок та засобів зв’язку, які є на озброєнні загону. Здійснює завантаження спеціального обладнання та автотранспорту у залежності від виду аварій, катастроф та інших надзвичайних ситуацій. Виконує у місцях дислокації роботу з організації енергопостачання електроустановок та забезпечує їх ефективну роботу. Контролює стан використання електроенергії, води та газу у загоні.

Забезпечує надійну, чітку роботу засобів зв’язку, спецоснащення у приміщеннях та того, що є в резерві. Виконує графіки та плани технічного обслуговування засобів зв’язку, електрообладнання та спецоснащення. Вивчає, аналізує, узагальнює та розповсюджує вітчизняний досвід експлуатації та технічного обслуговування засобів зв’язку, електрообладнання та спецоснащення під час виконання аварійно-рятувальних робіт. Сприяє спеціальній підготовці диспетчерів, підмінних радіотелефоністів та старших майстрів зв’язку. Виконує роботи, спрямовані на поліпшення техніки безпеки. У разі відсутності помічника начальника загону із спеціального оснащення виконує його обов’язки.

Повинен знати. Закони, укази, постанови, інші керівні документи з організації роботи, проходження і несення служби у підрозділах цивільного захисту; нормативні документи з питань організації та експлуатації засобів зв’язку, тактико-технічні дані обладнання, правила технічного обслуговування та ремонту; правила охорони праці; конструкцію та правила застосування засобів зв’язку, аварійно-технічного обладнання, механізованого (немеханізованого) інструменту; правила експлуатації установок пінного, порошкового та інших способів гасіння пожеж; правила ведення радіообміну інформацією; засоби та умови протипожежного водопостачання; сигнали цивільної оборони та дії, які вони приписують; порядок та засоби надання першої медичної допомоги; загальні відомості про профілактичну роботу із запобігання надзвичайним ситуаціям.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра. Стаж роботи у сфері цивільного захисту не менше 2 років. Післядипломна освіта у сфері управління цивільним захистом.


Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх