Оператор авіаційного електрозв'язку
Завдання та обов'язки. Забезпечує обмін та оброблення телеграфної інформації на каналах авіаційного наземного електрозв'язку за встановленою схемою та розпорядком з дотриманням вимог Правил авіаційного електрозв'язку. Користується, керує апаратурою та обладнанням електрозв'язку. Здійснює резервування обладнання у встановленому порядку. Веде встановлену документацію станції авіаційного електрозв'язку.
Повинен знати: Повітряний кодекс України, основи трудового законодавства, Правила зв'язку, накази, вказівки, інструкції та інші нормативно-розпорядчі документи галузі, підприємства, що регламентують роботу на каналах авіаційного наземного електрозв'язку; інструкції з резервування обладнання; схему організації мережі електрозв'язку; методи забезпечення безпомилкового та своєчасного оброблення телеграфної інформації; правила та норми охорони праці, пожежної безпеки, вимоги режиму.
Кваліфікаційні вимоги.
Оператор авіаційного електрозв'язку 1 класу: повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта. Стаж роботи за професією оператора авіаційного електрозв'язку 2 класу - не менше 2 років.
Вміння здійснювати завантаження персональної електронно-обчислювальної машини, користуватися усіма можливостями програмного забезпечення автоматизованої системи обробки телеграфних повідомлень.
Оператор авіаційного електрозв'язку 2 класу: повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта. Стаж роботи за професією оператора авіаційного електрозв'язку 3 класу - не менше 2 років.
Вміння користуватися програмним продуктом автоматизованої системи обробки телеграфних повідомлень.
Оператор авіаційного електрозв'язку 3 класу: повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта. Без вимог до стажу роботи.
Вміння користуватися програмним продуктом автоматизованої системи обробки телеграфних повідомлень.