RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. Технічні службовці
  4. Оператор технічних засобів контролю на безпеку

Оператор технічних засобів контролю на безпеку

Завдання та обов'язки. Здійснює фізичний та апаратурний контроль на безпеку пасажирів, членів екіпажу повітряного судна, ручної поклажі, багажу, вантажу, пошти, кур'єрських та термінових відправлень, бортових припасів. Виконує розпізнавання та аналіз за допомогою рентгено-телевізійних установок з достатньою вірогідністю вміст ручної поклажі та багажу з метою виявлення заборонених до транспортування предметів. Проводить особистий контроль пасажирів і членів екіпажу із застосуванням різних засобів, у тому числі ручного металодетектора. Вживає необхідних та достатніх заходів у разі виявлення зброї, вибухових пристроїв, інших небезпечних предметів та речовин, а також осіб, розшукуваних за орієнтуваннями правоохоронних органів. Складає відповідні документи з процедури вилучення заборонених предметів і речовин.

Повинен знати: правила та стандарти контролю на безпеку пасажирів, ручної поклажі і багажу; правила та процедури контролю на безпеку вантажу, пошти, бортприпасів, термінових та кур'єрських відправлень; правила особистого контролю на безпеку пасажирів і членів екіпажу; послідовність технологічних операцій на кожному робочому місці в пункті контролю на безпеку; порядок дій співробітників правоохоронних органів на запит з пункту контролю за умов створення нештатних ситуацій; порядок дій персоналу під час отримання інформації про загрозу безпеці цивільної авіації; принципи застосування і тактичні можливості спеціальних технічних засобів контролю на безпеку (рентгено-телевізійних інтроскопів, стаціонарних металошукачів, ручних металодетекторів, детекторів вибухових речовин); правила використання засобів телефонного та радіозв'язку і сигналізації); принципи поводження з вогнепальною зброєю, боєприпасами, вибуховими речовинами, холодною зброєю та іншими небезпечними предметами, що можуть бути використані для нападу на екіпаж та пасажирів; правила вилучення і зберігання небезпечних предметів і речовин; правила складання і оформлення звітних документів.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта, спеціальна підготовка з отриманням відповідного свідоцтва (Сертифіката) та стажування на робочому місці. Медичне обстеження фізичного і психічного стану за встановленим порядком. Стаж роботи у галузі авіаційної безпеки - не менше 1 року.


Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх