RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. Керівники
  4. Головний архітектор

Головний архітектор

Завдання та обов'язки. Забезпечує постійний контроль за збереженням і утриманням у технічно справному стані будівель і споруд підприємства, раціональним використанням капітальних вкладень і підвищенням їх ефективності. Очолює роботу з розроблення перспективних і поточних планів і графіків усіх видів ремонту будівель і споруд, реконструкції та розширення підприємства, складання кошторисно-фінансових розрахунків на капітальні ремонти, визначення необхідних асигнувань для ремонту й проектування. Організовує своєчасне та якісне проведення усіх видів ремонту промислових будівель і споруд підрядними організаціями та господарським способом, проведення робіт з паспортизації та інвентаризації будівель і споруд. Керує розробленням заходів з підготовки будівель і споруд до експлуатації в зимовий період та контролює їх виконання, розроблення інструкцій з технічної експлуатації будівель і споруд. Контролює виконання робіт з благоустрою території. Керує розробленням проектів архітектурного та художньо-естетичного оформлення об'єктів підприємства, інтер'єрів з урахуванням художньо-конструкторських рішень з організації робочих місць, проектів з озеленення території підприємства, комплексного оформлення елементами наочної агітації. Погоджує завдання на проектування та готує їх до затвердження органами вищого рівня. Забезпечує технічний нагляд і контроль за термінами і якістю виконання всіх ремонтно-будівельних робіт, їх відповідністю проектно-кошторисній документації, будівельним нормам і правилам, стандартам і технічним умовам, нормам охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту, вимогам організації праці. Бере участь у роботі комісії з приймання в експлуатацію об'єктів, що здаються. Організовує ведення обліку та звітності з виконання планів ремонтних робіт. Надає методичну допомогу підрозділам підприємства з питань експлуатації будівель і споруд та впровадження виробничої естетики. Сприяє впровадженню раціоналізаторських пропозицій, що здешевлюють вартість та скорочують терміни ремонтних робіт. Керує працівниками відділу з урахуванням можливостей максимальної реалізації трудового потенціалу кожного працівника.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази та інші керівні й нормативні матеріали вищих та інших органів з питань експлуатації та ремонту будівель і споруд; профіль, спеціалізацію та особливості структури підприємства; перспективи технічного та економічного розвитку підприємства; виробничі потужності підприємства; порядок ведення облікової та звітної документації; вимоги організації праці під час проектування будівельних об'єктів; будівельні норми й правила; порядок фінансування, розроблення та оформлення проектно-кошторисної та іншої технічної документації; сучасні засоби обчислювальної техніки, комунікацій та зв'язку; вітчизняний та світовий досвід у відповідній сфері виробництва; основи економіки; організації виробництва, праці та управління; основи трудового законодавства; правила й норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня відповідного професійного спрямування: для магістра - не менше 2 років, спеціаліста - не менше 3 років.


Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх